Kontaktujte nás zde
Zemědělská mechanizace

Řešení pro pícní kombajny

Elektrické pohony LINAK umožňují optimální polohování akcelerátorů a drtičů zrn a zajišťují dokonalou ergonomii pícních kombajnů.

Pícní kombajny

Řešení s odolnými pohony pro pícní kombajny

Pro moderní pícní kombajny jsou klíčovými slovy trvanlivost a výkon. Řezání jakéhokoli materiálu, od trávy či kukuřice až po rychle rostoucí dřeviny k získání biomasy, vyžaduje také obrovskou dávku flexibility. Vzhledem k tomu, že sezóna klade nároky na tak rozdílné úkoly, roste poptávka po robustních řešeních. Řešení s elektrickými servopohony vám přinese několik výhod:

  • Minimalizace údržby a prodloužení životnosti
  • Získávání inteligentní zpětné vazby k optimalizaci výkonu
  • Zvýšená bezpečnost

Nárůst poptávky po udržitelnějších zdrojích energie na celém světě přitahuje větší pozornost k dřevěné biomase. Jako velmi efektivní dřeviny se jeví vrba a topol. Těžba těchto materiálů však vyžaduje podstatně robustnější zařízení. V pícních kombajnech zajišťují pohony LINAK nastavování akcelerátorů a drtičů zrn. Řešení umožňují řidiči kromě monitorování a optimalizace výstupu také nastavování sedadla či volantu pro zlepšení ergonomie.

Využijte výhody trvanlivých a bezúdržbových řešení
Eliminace slabých míst odstraněním hadic, čerpadel a kompresorů omezuje potřebu údržby. Pohony LINAK jsou před uvedením na trh důkladně testovány k zajištění dlouhé životnosti i v náročném prostředí. Výsledkem je dlouhá životnost s minimálními prostoji z důvodu údržby a oprav.

Získejte prospěch z flexibility a přesnosti s inteligentními pohony
Řešení pohonů LINAK přicházejí s vestavěnou inteligencí umožňující zpětnou vazbu prostřednictvím sběrnicové komunikace s libovolným řídicím systémem. Řidiči tak mohou sledovat a polohovat zařízení k optimalizaci výkonu přímo během práce a vybavení snadno přestavovat pro různé účely.

Vytvořte bezpečnější pracovní prostředí
Schopnost monitorovat a ovládat nejrůznější prvky ze sedadla řidiče přispívá k vyšší bezpečnosti. V případě nutnosti provést manuální zásah jsou pohony LINAK bezpečnější, neboť jejich činnost nezávisí na výkonu motoru. Řešení LINAK jsou také energeticky nenáročná a spotřeba v pohotovostním režimu je prakticky nulová.

Více informací
Lineární pohon LA37
Řešení s lineárními pohony pro pícní kombajny play-icon

Řešení s lineárními servy pro pícní kombajny

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na mobilní zemědělství

Tato část popisuje řešení a výhody poskytované společností LINAK zemědělskému průmyslu již déle než 25 let.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro zemědělskou mechanizaci

Elektrické pohony LINAK pomohou zjednodušit řešení pohybu ve vašich aplikacích a zemědělcům po celém světě nabídnou čistší a spolehlivější strojní zařízení.

Více informací

Videa související s pícními kombajny

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v pícních kombajnech. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás