Kontaktujte nás zde
Zemědělská mechanizace

Řešení pro balicí stroje

Řešení pohonů LINAK pomáhají zajišťovat přesné polohování a celkovou efektivitu balicích strojů v moderním zemědělství.

Balicí stroje

Pohony LINAK pro přesnost výkonu balicích strojů

Efektivita je v moderním zemědělství stále středem pozornosti. Přesnost pohybů balicích strojů sehrává podstatnou roli. K jejich dosažení potřebujete spolehlivou zpětnou vazbu k udržení neustálé kontroly. Používáním pohonů s integrovaným řízením (IC) od firmy LINAK můžete těžit z těchto benefitů :

  • Snadná integrovatelnost řešení
  • Přesnost, rychlost a bezúdržbovost servopohonů
  • Solidní zkušenosti s globálním partnerem

Balíkování slámy, sena či siláže znamená práci s řadou proměnných veličin. Různé typy slámy vyžadují různou hustotu balíků a čisté body lomu spolu s celkovou kvalitou strun se mohou značně lišit. To znamená, že moderní balicí stroj musí být snadno nastavitelný. Servomotory LINAK pomáhají optimalizovat nastavení všech částí od nakládání, utahování sítě až po řezací nůž.

Usnadněte si instalaci pokročilých systémů
Čas a efektivita jsou klíčová slova - jak na poli, tak při výrobě baliček. Pohony LINAK nemají hadice, čerpadla ani kompresory. Stačí připojit několik málo kabelů k řídicí jednotce což extrémně usnadňuje montáž elektrických pohonů. Servopohony LINAK se sběrnicí CAN lze snadno integrovat například do stávajících systémů se sběrnicí CAN.

Užijte si přesnost, skvělou rychlost a vysokou kvalitu
Každý výrobek LINAK je před prodejem podroben řadě náročných testů. Naše řešení pro balicí stroje jsou odolná a bezúdržbová. Nabízené servopohony s možností komunikace BUS disponují přesnou zpětnou vazbou polohy, což zemědělci usnadňuje přesné ovládání nastavitelných částí lisu.

Důvěřujte globálnímu partnerovi s rozsáhlými zkušenostmi
Díky téměř čtyřicetiletým zkušenostem v oblasti výroby odolných řešení elektrických pohonů pro hospodářské a zemědělské účely společnost LINAK dobře ví, co práce v terénu obnáší. Nepříznivé podmínky a prostředí jsou globálním stavem bez ohledu na proměnlivost světových trhů. Proto má společnost LINAK více než 35 poboček na pěti kontinentech. To znamená, že vždy můžete očekávat rychlou odezvu a přehled o místním trhu.

Více informací
Lineární pohon LA36
Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Soubory

Zaostřeno na mobilní zemědělství

Tato část popisuje řešení a výhody poskytované společností LINAK zemědělskému průmyslu již déle než 25 let.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro zemědělskou mechanizaci

Elektrické pohony LINAK pomohou zjednodušit řešení pohybu ve vašich aplikacích a zemědělcům po celém světě nabídnou čistší a spolehlivější strojní zařízení.

Více informací

Videa k problematice balicích strojů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v balicích strojích. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK® TECHLINE® play-icon

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK TECHLINE

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás