Kontaktujte nás zde
Mobilní zemědělství

Řešení pro zemědělskou mechanizaci

Elektrické pohony LINAK pomohou zjednodušit řešení pohybu ve vašich aplikacích a zemědělcům po celém světě nabídnou čistší a spolehlivější strojní zařízení.

Bezúdržbové pohony pro zemědělské stroje

Rozsah požadavků na moderní zemědělské stroje se zvyšuje. Souběh požadavků citlivého a přesného zemědělství s potřebou odolnosti v náročných podmínkách je nutné přizpůsobit požadavkům na udržitelná řešení, jež budou flexibilní, inteligentní a snadno integrovatelná. S robustními pohony LINAK dokážete současným výzvám čelit.

  • Eliminujete slabá místa a získáte výhodu bezúdržbovosti
  • Nižší spotřeba energie a šetrnost vůči životnímu prostředí
  • Využijte inteligentní automatizaci

Elektrické pohony se silou až 15000 N zajistí řadu činností vyžadovaných v moderních zemědělských strojích. S řadou výhod naleznou uplatnění v traktorech, kombajnech, postřikovačích, rozmetadlech či secích strojích. Pohony LINAK se dnes využívají k dávkování hnojiv, soli a písku v postřikovačích či rozmetadlech nebo k nastavování výšky a úhlu šnekových dopravníků v kombajnech. Ovládají výstupy a řezačky balíkovacích systémů kombajnů.

Pracují bez rizika průsaku či úniku oleje a nevyžadují pravidelnou údržbu
Elektrická řešení nevyžadují na rozdíl od hydraulických pohonů žádné hadice ani čerpadla. Nehrozí žádné úniky oleje a pohony pracují energeticky efektivněji s nulovými nároky na údržbu. Kompaktní konstrukce jen s několika kabely se mnohem snáze instaluje a důkladné testování oddělením výzkumu a vývoje společnosti LINAK zajistí odolnost, spolehlivost a dlouhou životnost.

Šetřete energií a chraňte životní prostředí
Elektrické pohony významně vylepší celkovou energetickou účinnost, neboť jejich spotřeba v pohotovostním režimu je prakticky nulová. V kombinaci s inteligentními řídicími systémy omezíte plýtvání obilovinami, hnojivy či slámou, čímž farmářům ušetříte peníze a ochráníte životní prostředí.

Využijte výhody inteligentního pohybu
Pohony LINAK lze snadno začlenit do většiny řídicích systémů zemědělských strojů. Díky zpětné vazbě systému mohou zemědělci sledovat, upravovat či přednastavovat funkce z kabiny, což zajistí lepší přehled o poloze příslušenství či aktuálním pohybu.

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK® TECHLINE® play-icon

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK TECHLINE

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Soubory

Zaostřeno na mobilní zemědělství

Tato část popisuje řešení a výhody poskytované společností LINAK zemědělskému průmyslu již déle než 25 let.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Trendy v oblasti zemědělských strojů budoucnosti

Elektrické lineární pohony hrají ve vývoji zemědělské techniky zítřka významnou roli. Více se dozvíte v tomto dokumentu věnovaném trendům v oblasti zemědělských strojů a elektrifikace zemědělství.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás