Kontaktujte nás zde
Zdravotnictví a wellness

Zubařská křesla

Systémy servopohonů LINAK pomáhají zajistit plynulý pohyb a pohodlí zubařských křesel.

Zubařská křesla

Tiché systémy pohonů pro zubařská křesla

Demografická data se mění. Obecně platí, že celosvětová populace stárne, navíc vinou nezdravého životního stylu získává nadváhu. Od zubních lékařů tyto trendy vyžadují nové vybavení, jež dokáže zajistit vyšší pohodlí a zlepšenou funkčnost. S elektrickými servopohony LINAK zajistíte potřebné plynulé a spolehlivé pohybové vzorce. Tyto systémy vám nabídnou řadu výhod:

  • Tichý systém se snadnou montáží
  • Odečítání servisních dat a minimální nároky na údržbu
  • Místní podpora globálního partnera

Pohodlné křeslo je to nejmenší, co můžete jako dentista svým obtížně se uvolňujícím pacientům nabídnout. Seřízení zubařských křesel je často složitým vzorcem koordinovaného pohybu několika pohonů. Především je třeba zajistit pohodlí pacienta. Potom musí být zváženo výškové nastavení k optimalizaci ergonomie pro zubaře a jeho asistenty. Systémy pohonů LINAK to vše zajistí.

Tiché pohony se snadnou instalací
S kompaktní konstrukcí a téměř žádnými kabely a šňůrami lze pohony LINAK snadno vestavět kamkoli. Produktová řada je rozsáhlá a vše do sebe zapadá – otevírají se nepřeberné konstrukční možnosti vytváření zubařských křesel odpovídajících potřebám zákazníků. Servopohony také pracují tiše a v kombinaci s dalšími řídicími jednotkami zajistí dokonalou koordinaci pohybů zubařského křesla.

Systém dodává údaje o stavu k minimalizaci servisních zákroků
Společnost LINAK nabízí systémy pohonů se servisním rozhraním
SDT (Data Service Tool). Tento software umožní načíst servisní data a předpoví potřebu servisního zásahu ještě předtím, než něco přestane fungovat. Servis systémů LINAK probíhá snadno a velmi rychle s cílem minimalizovat prostoje, jež lze naplánovat mimo pracovní dobu. Rozsáhlé testování ve společnosti LINAK se však postará o dlouhou životnost a zamezí neplánovaným servisním úkonům.

Globální partner s přehledem o místních trzích
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí a zlepšuje systémy elektrických pohonů. Zákazníkům ochotně nabízíme poradenství v oblasti technologií a prostřednictvím našich dceřiných společností po celém světě jsme připraveni poskytnout v případě potřeby podporu pramenící z přehledu o trhu a aplikacích. S výrobními závody v Evropě, Asii a USA nebudete mít k náhradním dílům nikdy daleko.  

Více informací
Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání play-icon

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na zubařská křesla

Systémy servopohonů LINAK pomáhají zajistit plynulý pohyb a pohodlí v zubařských křeslech.

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Tiché a výkonné zařízení zlepšuje bezpečnost moderního zdravotnického vybavení: operačních stolů, chirurgických křesel a rentgenového zařízení.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás