Kontaktujte nás zde
Zdravotnictví a wellness

Zákrokový pult

Zákrokové pulty vyžadují flexibilní a přesnou nastavitelnost. Využijte řešení pohonů LINAK k vytvoření dokonalého zákrokového pultu s vynikající flexibilitou designu, bezpečností a svobodou přizpůsobení pohybu a funkčnosti.

Lékařská terapeutická a vyšetřovací lehátka s elektrickými lineárními pohony LINAK

Systémová řešení pro zákrokové pulty

Každý typ zákrokového pultu musí optimalizovat pohodlí a bezpečnost pacientů se současným zajištěním ergonomických pracovních podmínek pro zdravotníky a pečovatele. Nedostatek pracovníků ve zdravotnictví je prokazatelnou skutečností. Tlak na zdravotnický systém vyžaduje zařízení a vybavení pro podporu při každodenních ošetřovatelských postupech.

Systémy LINAK® nabízejí možnost součinnosti více pohonů současně – například při nastavování výšky, opěradla či opěrky nohou. Přesný a výkonný pohyb elektrických lineárních pohonů zlepší ošetřovatelům ergonomii díky možnostem ideální pracovní výšky se snadným polohováním při usedání a vstávání. Přispíváme tak k rychlému a bezproblémovému polohování, díky němuž zákrokové pulty s širokými možnostmi pohybu zajistí vysoce kvalitní léčbu.

Řešení elektrických pohonů LINAK poskytují mnohem více než jen přesný a nehlučný pohyb. Získané benefity:

  • Vylepšená ergonomie vylepší pracovní podmínky.
  • Bezpečnostní funkce a komfort zajistí zákrokovým pultům dodatečnou bezpečnost
  • OneConnect™ – podpora provozuschopnosti pomocí vzdáleného servisu
 

Vylepšená ergonomie

Elektrické polohování zákrokových pultů nabízí možnosti nastavení více pohonů současně – například v opěradle, opěrkách nohou a při nastavování výšky. Jednotlivé či kombinované pohyby lze uskutečnit pomocí pohybových vzorců k zajištění správné polohy pro optimální zákrok, pohodlí a ergonomii.

Pohybové vzorce přispívají ke zvýšení efektivity a zlepšení polohování polohování při ergonomickém ošetřování.

 

Bezpečnostní funkce a komfort

Při zákrocích je nesmírně důležité zaměřit se na komfort a pohodu pacienta.

Řešení systémů pohonů LINAK zajišťují plynulý a spolehlivý pohyb ve všech směrech.

  • Nastavení lehátka do nízké výšky zajišťuje komfort a pohodlí při uléhání a vstávání. Zvyšuje se také bezpečnost a klesá riziko náhodných pádů.
  • Bezpečnostní funkce LINAK (inteligentní řehtačková spojka či uvolňovač Quick Release) v zákrokových pultech minimalizují riziko potíží či zranění osob a zvyšují komfort pro pacienty.
  • K dispozici je tlačítko rychlé volby pro okamžitý přesun do definované nouzové polohy ke zvýšení bezpečnosti a komfortu klientů i ošetřovatelů
 

Vzdálený servis k zajištění dlouhodobé provozuschopnosti

Společnost LINAK je proslulá vysoce kvalitními výrobky. Proč? Víme, že dosažení efektivity vyžaduje kombinaci optimálních řešení systémů pohonů se spolehlivou technickou podporou. LINAK OneConnect™ zajistí vzdálený přístup k servisním datům k efektivnímu odstraňování potíží. Tímto způsobem zajišťujeme provozuschopnost zákrokových pultů kdekoli na světě.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás