Kontaktujte nás zde
Obrázek zákrokového pultu a zubařského křesla s produkty LINAK, v zobrazeném prostředí.

Zdravotnictví a wellness

Systémová řešení LINAK pro zdravotnictví a wellness aplikace poskytují plynulý a spolehlivý pohyb pro optimální pohodlí bez kompromisů v oblasti ergonomie a efektivity.

Systémy pohonů pro použití v klinických a wellness aplikacích

Rostoucí zdravotnické nároky vyvolané megatrendy stárnutí a růstu populace, v kombinaci s důrazem na udržení dobré kondice a zdraví, vyvolávají potřebu vysoce kvalitních systémových řešení.

Systémy elektrických pohonů LINAK® zajišťují plynulý a spolehlivý pohyb v široké škále aplikací ve zdravotnickém a wellness prostředí.

Společnost LINAK nabízí vysoce kvalitní systémová řešení na míru pro zákrokové pulty a zubařská křesla v základních i pokročilých verzích.

Vybavení aplikace jednoduchými či pokročilými pohybovými funkcemi a přidání softwarem kontrolovaného pohybu v kombinaci s příslušenstvím, jako jsou masážní funkce a dodatečné komfortní vyhřívání, napomáhá snadnému a efektivnímu ošetřování.

Možnosti shromažďování dat souvisejících s výrobkem prostřednictvím technologie LCi™ jsou prakticky neomezené. Pomohou monitorovat stav systému, informovat o nadcházejícím servisu, chybách systému, stavu baterie a dokáží dokonce zabránit nechtěným poruchám.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás