Kontaktujte nás zde
Interiéry prodejen

Řešení pro interiéry prodejen

Systémy elektrických pohonů LINAK zajišťují plynulé tiché výškové polohování v prodejnách, například pultů a stanovišť pokladen.

Interiéry prodejen s řešeními pohonů

Odbory a orgány pro kontrolu pracovního prostředí obracejí v posledních letech pozornost k problematice ergonomie v nejrůznějších pracovních profesích. Nejnověji se do popředí zájmu dostává profese pokladních a odbavovacích asistentů. Možnosti polohování pultů a pokladen usnadní zaměstnancům život. Moderní technologie pohonů dokáže zajistit řadu výhod.

  • Různorodost produktů zajistí skvělou flexibilitu designu
  • Kvalitní výkon a vylepšená ergonomie
  • Spolehlivé bezúdržbové servopohony

Bolesti zad a hlavy v důsledku špatné ergonomie způsobují snížení efektivity nebo dokonce absence zaměstnanců v obchodech po celém světě. Využitím řešení pohonů LINAK pro pulty a pokladny budete moci majitelům obchodů nabídnout elegantní polohovatelné pulty k minimalizaci těchto rizik. Navíc získáte několik konkurenčních výhod na trhu.

Získejte optimální řešení pro svůj produkt
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí nejširší portfolio výrobků v oblasti elektrických lineárních pohonů na světě. Počet možných kombinací je téměř nekonečný, neboť každý pohon, kontrolbox či dálkové ovládání dokáže pracovat v libovolné konfiguraci. Naše řešení podporují velmi snadnou instalaci, časovou i nákladovou úspornost a řada nejrůznějších funkcí vám zajistí svobodu designu.

Integrujte do svého designu plynulý pohyb
Moderní systémy elektrických pohonů pro nábytek zajišťují plynulý a téměř bezhlučný pohyb. Produkty LINAK jsou navíc kompaktní a snadno se instalují – šetří čas i peníze. Nabízíme široké portfolio produktů a řadu různých funkcí, jejichž cílem je poskytnout výrobcům svobodu designu. Podporujeme elegantní vzhled a zajišťujeme optimální ergonomii a využitelnost koncovými zákazníky.

Spolehněte se na dlouholetou funkci osvědčených a testovaných pohonů
Každý výrobek LINAK prochází před opuštěním výrobního závodu důkladným testováním. Takový postup zachová dlouholetou bezchybnou funkčnost a provozuschopnost bez ohledu na vnější podmínky. Intenzivní testování je pro vás také zárukou, že údržba nebude nutná.

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zaostřeno na interiéry prodejen

Výškově nastavitelné pulty s elektrickými pohony LINAK umožní personálu zaujmout pozici, jež pro ně bude kdykoli během dne při realizaci jakýchkoli úkolů tou nejvhodnější.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás