Kontaktujte nás zde

Řešení pohonů pro invalidní vozíky

Narůstá počet starších osob vyžadujících speciálně upravené vozíky. Roste tak zájem o vývoj automobilových aplikací pro osoby s hendikepem. Zvedáky, dveře, zvedací plošiny a rampy musí být velmi snadno použitelné, flexibilní, odolné a především bezpečné. V této oblasti nabízejí pohony LINAK výrobcům OEM několik pozoruhodných výhod.

  • Pohony s nízkou spotřebu se snadno integrují a bezpečně používají
  • Bezúdržbová řešení se snadno instalují
  • Odolné výrobky jsou testovány, aby obstály i v náročných podmínkách

Se zdravotním postižením se řada činností stává mnohem obtížnějšími. V autech musí být i jednoduché aplikace ovládány dálkově ze sedadla řidiče a velmi náročné může být i samotné nastupování a vystupování. Společnost LINAK vyrábí řešení pohonů umožňující nabídnout posuvné dveře, seřizování sedadla, nastavování volantu, obrubníkového panelu a také dálkově ovládaných zvedacích plošin, bezbariérových ramp a přizpůsobených zvedáků.

Zlepšete bezpečnost se spolehlivými pohony
Pohony LINAK jsou inteligentní a snadno integrovatelné s většinou řídících systémů. Díky průběžné zpětné vazbě mohou řidiči sledovat a upravovat pohyb i z místa mimo vizuální dosah. Kompaktní konstrukce a 12 nebo 24V napájení stejnosměrným proudem integraci elektrických servopohonů ještě více zjednodušuje.

Instalujte ekologická a bezúdržbová řešení
Na rozdíl od hydraulických a pneumatických systémů nemají elektrické pohony žádné hadice, čerpadla ani kompresory. Eliminuje se tak riziko úniku oleje a potřeba pravidelné údržby. Řešení LINAK vyžadují pouze napájecí a datový kabel k propojení pohonů s kontrolboxem – systém se tak mnohem snáze instaluje.

Spolehněte se na osvědčené a testované výrobky
K zajištění odolnosti a dlouhé životnosti jsou všechny výrobky LINAK důkladně testovány. Vysoký stupeň ochrany IP znamená zlepšenou odolnost pohonů vůči nepříznivému prostředí, jemuž musí tato zařízení občas čelit.
Více informací
Lineární pohon LA25
Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Soubory

Zaostřeno na vozidla a dopravu

Společnost LINAK poskytuje širokou škálu nízkonapěťových pohonů pro všechny druhy pohybu v automobilovém vybavení pro zdravotně postižené osoby. Více informací o pozadí dokonalého partnerství se společností LINAK pro tyto aplikace získáte v této brožuře.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro vozidla

Pohony LINAK umožňují vlastníkům bezpečně otevírat páté dveře, spouštět rampy či schůdky nebo nastavovat zpětná zrcátka vozidla.

Více informací

Videa s tématikou vozíků pro hendikepované osoby

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v automobilech pro zdravotně postižené řidiče a spolucestující. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás