Kontaktujte nás zde
Vozidla

Řešení pro vozidla

Pohony LINAK umožňují vlastníkům bezpečně otevírat páté dveře, spouštět rampy či schůdky nebo nastavovat zpětná zrcátka vozidla.

Řešení pohonů pro vozidla

Registrujeme globální nárůst zájmu o vyšší automatizaci bezpečnostních a výkon vylepšujících funkcí vozidel. V důsledku stárnutí populace se například očekává nárůst poptávky po vozidlech pro hendikepované osoby. Pohony LINAK pomohou výrobcům OEM v těchto nesnadných tržních podmínkách uspět nabídkou několika atraktivních výhod:

  • Využijete silné a spolehlivé pohony s testovanou odolností
  • Kompaktní a bezúdržbová řešení snadno namontujete
  • Nabídnete inteligentní a udržitelné systémy za nižší cenu 

Flexibilita, udržitelnost a cena patří všude ve světě mezi hlavní parametry konkurenceschopnosti. Elektrické servopohony musí být dostatečně flexibilní, aby mohly být využity v každém vozidle – i ve špičkových autech pro hendikepované osoby. Zároveň je nezbytné zanechat minimální uhlíkovou stoupu a cenu udržet na minimu. Pohony LINAK pomohou vlastníkům vozidel otevírat dálkovým ovládáním páté dveře nebo spouštět nájezdovou rampu pro invalidní vozík.

Testováno pro práci ve velmi náročných podmínkách
Servopohony zajišťující pohyb jsou podobně jako samotná vozidla vystaveny veškerým možným povětrnostním podmínkám. Proto výrobky LINAK procházejí jít důkladnými sériemi testů odolnosti, aby dokázaly neúnavně pracovat pod žhavým letním sluncem, v krutých mrazech i prudkém dešti.

Bezúdržbová řešení se snadnou instalací
Elektrické systémy pohonů samozřejmě nepotřebují žádné hadice, čerpadla ani kompresory. Potřebujete jen napájecí a datový kabel k propojení s kontrolboxem. Proto se mnohem snáze instalují a eliminuji veškerá slabá místa vyžadující obvykle častou údržbu specialistů.

Inteligentní udržitelnost se snadnou integrací
Elektrické pohony LINAK jsou inteligentní a nabízejí zpětnou vazbu pro téměř libovolný řídicí systém. Řidiči je tak mohou snadno monitorovat a dálkově ovládat. Pohony využívají nízké napětí a jejich spotřeba energie v pohotovostním režimu je prakticky nulová. V porovnání s jinými systémy jsou tak mnohem ekologičtější a práce s nimi je bezpečná.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Soubory

Zaostřeno na vozidla a dopravu

Společnost LINAK poskytuje širokou škálu nízkonapěťových pohonů pro všechny druhy pohybu v automobilovém vybavení pro zdravotně postižené osoby. Více informací o pozadí dokonalého partnerství se společností LINAK pro tyto aplikace získáte v této brožuře.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás