Kontaktujte nás zde
Ventily

Řešení pro ventily a klapky

Pohony LINAK nabízejí pokročilé ovládání průtoku ventilů, například v čističkách odpadních vod nebo zařízeních pro zpracování buničiny, papíru či odpadů.

Řízení průtoku s řešením pohonů pro ventily

Zaměření na zajištění udržitelných výrobních toků se stalo v posledních desetiletích hlavním problémem mnoha výrobních a zpracovatelských zařízení. V oblasti zpracování odpadních vod, papíru, buničiny či potravin usilují manažeři o efektivní postupy přeměny provozů s cílem dosáhnout uhlíkové neutrality. Využití elektrických pohonů LINAK v systémech ventilů umožní přesné ovládání průtoku spolu s několika dalšími cennými výhodami.

  • Důkladně testované bezúdržbové servopohony
  • Energeticky úsporná řešení se snadnou instalací
  • Polohová zpětná vazba servopohonů pro snadné ovládání

Zvyšování efektivity při přechodu na udržitelnější provoz vyžaduje nová inovativní řešení. V zařízeních využívajících ventily s vysokým zatížením jsou spolehlivost a vyšší stupeň automatizace nezbytné. Řešení s pohony LINAK zajistí snadnou automatizaci přepadu v čističce odpadních vod i škrticího ventilu kanalizačního systému.

Spolehněte se na silné, osvědčené a testované pohony
Každý výrobek LINAK je před uvedením do provozu podroben přísnému testování. Pohony musí zvládat nárazy, otřesy a trvalé vibrace. Musí také odolávat vodě, teplu, mrazu a v některých případech prachu. Všechny výrobky musí splňovat požadované normy, aby zákazníkům zaručily bezchybný výkon a dlouhou životnost za všech podmínek okolního prostředí.

Ušetřete energii řešeními se snadnou instalací
Elektrické servopohony nemají na rozdíl od pneumatických systémů žádné hadice, čerpadla ani kompresory. Elektrické systémy se tak mnohem snáze instalují a jsou méně závislé na údržbě. Pohony LINAK mají kompaktní konstrukci bez obvyklých slabých míst, takže se velmi snadno instalují. Navíc mají v pohotovostním režimu téměř nulovou spotřebu energie a jsou tak maximálně šetrné vůči životnímu prostředí.

Integrujte do svého systému inteligenci
Od moderních řešení ventilů se očekává plná integrace do obecných systémů struktury. S moderními elektrickými servopohony budete moci sledovat a kontrolovat polohu ventilu na ovládacím panelu nebo dokonce na obrazovce počítače. Technologie LINAK IC™ (s integrovaným řadičem) pomáhá zajistit přesnou polohovou zpětnou vazbu a plynulý pohyb k zajištění dokonalého ovládání průtoku ve všech situacích.

Snadná instalace řešení pro automatizaci ventilů – vše zvládnete vlastními silami play-icon

Snadná instalace řešení pro automatizaci ventilů a klapek – vše zvládnete vlastními silami

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Řešení elektrického pohybu ventilů pro efektivní nakládání s odpadními vodami play-icon

Řešení elektrického pohybu ventilů pro efektivní nakládání s odpadními vodami

Soubory

Zaostřeno na čištění odpadních vod

V čistírnách odpadních vod jsou klíčovými prvky k zajištění optimálního každodenního provozu infrastruktury snadné ovládání a monitorování. Další informace o řešeních pohonů LINAK pro zpracování odpadních vod naleznete v této brožuře.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás