Kontaktujte nás zde
Venkovní výkonové vybavení

Travní sekačky

Pohony LINAK zajišťují automatické přesné nastavování podvozků sekaček, koleček či deflektorů a zlepšují ergonomii obsluhy.

Travní sekačka

Odolné pohony pro travní sekačky

Osoby zajišťující údržbu zeleně a parkových úprav často tráví za volantem travních sekaček celé hodiny. Zvýšení zájmu o vytváření a zlepšování ergonomického pracovního prostředí pro obsluhu musí zároveň zohlednit poptávku po časové a energetické efektivitě. Významnou součástí odpovědi výrobcům OEM i zákazníkům jsou řešení elektrických pohonů přinášející několik výhod:

  • Odolná řešení na klíč s nulovými nároky na údržbu
  • Inteligentní pohony se snadno integrují do řídicích systémů vozidel
  • Spolehlivá a flexibilní řešení s nízkou spotřebou energie

Přesnost a preciznost: dvě klíčová slova pro profesionály zabývající se údržbou trávníků golfových hřišť, parků a dalších rozsáhlých travnatých ploch. Různé druhy trávy vyžadují odlišný přístup s příslušným způsobem nastavení sekaček. Řešení inteligentních pohonů optimalizuje polohu sekačky a vytváří ergonomičtější pracovní prostředí s nastavitelným sedadlem a koly.

Přidejte odolná, osvědčená a testovaná řešení
Společnost LINAK vyrábí řešení na klíč, jež do své aplikace snadno přidáte. Díky absenci hadic, čerpadel a kompresorů je instalace mnohem jednodušší, než v případě jiných řešení pohonu a odpadá potřeba údržby. Pohony LINAK jsou testovány, aby odolávaly vodě, prachu a nečistotám. V podstatě dokáží neúnavně pracovat i v nejtvrdších podmínkách.

Umožněte řidiči sledovat polohu nože
Řešení pohonů LINAK lze snadno integrovat do stávajících řídicích systémů a dokonale zapadnou do jakékoli aplikace. Funkce jako vestavěná polohová zpětná vazba a paralelní funkce umožňují řidiči sledovat vše ze sedadla sekačky a dosahovat nejpřesnější výsledky. Kromě toho jsou nízkonapěťová řešení bezpečnější a ekologičtější.

Zvyšte efektivitu ekologických pohonů
Elektrické pohony nevytvářejí emise oxidu uhličitého a neuniká z nich žádný olej. Jsou energeticky nenáročné a energii využívají pouze při provozu. Výsledkem je minimální opotřebení a delší životnost, takže jsou ekologičtější alternativou vůči hydraulickým systémům. Nižší počet součástek v elektrickém řešení zlepšuje efektivitu nákladů a zvyšuje jeho flexibilitu, takže splní téměř jakékoli požadavky: od zvedání silou 15000 N až po kompaktní a lehká řešení.


Více informací
Lineární pohon LA36
Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Soubory

Zaostřeno na venkovní výkonové vybavení

V této části se zaměřujeme na výrobce zařízení k údržbě trávníků a zahrad, dodavatele komponent, příslušenství a související služby.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Venkovní výkonové vybavení

Pohony LINAK umožňují přesné polohování jakýchkoli zařízení: od podvozků sekaček až po tažné prvky užitkových vozidel.

Více informací

Videa s tématikou travních sekaček

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v travních sekačkách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás