Kontaktujte nás zde
Venkovní výkonové vybavení

Venkovní výkonové vybavení

Pohony LINAK umožňují přesné polohování jakýchkoli zařízení: od podvozků sekaček až po tažné prvky užitkových vozidel.

Řešení pohonů pro venkovní výkonové vybavení

Svět přechází na elektrická zařízení. Stále více výrobců vozidel nahrazuje nebo doplňuje spalovací motor elektrickým agregátem. Nejinak je tomu u venkovního výkonového vybavení (OPE). Požadavky na vyšší stupeň inteligence a flexibility spolu s potřebou přesnějšího polohování pracovních nástrojů znamenají pro elektrické pohony několika pozoruhodných výhod:

  • Bezúdržbová řešení na klíč se snadnou instalací
  • Odolné pohony vytvořené pro inteligentní řídicí systémy 
  • Zlepšete ergonomii a péči o životní prostředí

Flexibilita je v zajišťování přesného pohybu venkovního výkonového vybavení klíčová. Počet aplikací neustále narůstá a nové elektrické pohony posouvají integraci sběrnicové komunikace na vyšší úroveň. Pohony LINAK do takového rámce skvěle zapadají. Umožňují precizní nastavování nožů travních sekaček nebo inteligentně automatizují hnojení v závislosti na aktuálních půdních podmínkách.

Získejte flexibilní řešení na klíč se snadnou instalací
Řešení s elektrickým pohony nepotřebují žádné hadice, čerpadla ani kompresory. K propojení s řídicím systémem stačí pouze napájecí a datový kabel. Řešení LINAK se proto snadno instalují a protože neexistují žádná slabá místa, není nutné provádět údržbu.

Integrujte robustní pohony do svého řídicího systému
Sběrnicová komunikace moderních pohonů umožňuje zpětnou vazbu a předávání informací do centrálního řídicího systému. Obsluha tak bude moci sledovat a nastavovat funkce k průběžné optimalizaci systému. Žádné obavy o choulostivost a zranitelnost: všechna řešení LINAK jsou důkladně testována, aby veškerému namáhání a náročným podmínkám vzdorovala.

Zlepšete ergonomii a energetickou úspornost
Osoby zajišťující údržbu zeleně a parkových úprav často tráví za volantem sekaček a dalších užitkových vozidel celé hodiny. Roste tak poptávka po ergonomických řešeních umožňujících polohování sedadla a volantu. Pohony LINAK mají navíc nízkou spotřebu energie a na rozdíl od svých hydraulických protějšků u nich nehrozí nebezpečí úniku oleje. Elektrické servopohony jsou tak nejekologičtějším řešením pro venkovní výkonové vybavení.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Soubory

Zaostřeno na venkovní výkonové vybavení

V této části se zaměřujeme na výrobce zařízení k údržbě trávníků a zahrad, dodavatele komponent, příslušenství a související služby.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás