Stoly

Technické pracovní stanice

Pohony LINAK zajišťují spolehlivé nastavování technických pracovišť, jako jsou prodejní pulty a pracoviště v řídicích centrech a velínech.

Zhlédnout video
Technické pracovní stanice

Řešení pohonů pro technická pracoviště

Moderní organizace investují stále více času i peněz do svého technického personálu. Kromě rozsáhlého proškolování a nákladného vybavení vyžadují náročná pracoviště (nezřídka s nepřetržitým provozem) speciální přizpůsobená řešení polohování. Využití systémů elektrických pohonů LINAK k dosažení těchto cílů vám přinese řadu užitečných výhod.

  • Důkladně testované a spolehlivé pohony
  • Flexibilní systémy se snadnou integrovatelností
  • Globální partner s globálními zkušenostmi

Zajímáte-li se o problematiku ergonomie, spokojenosti při vykonávání práce a produktivity, měli byste uvažovat o evidentních výhodách elektrických výškově nastavitelných stolů či pracovišť. Ať už se jedná o řídicí věže letišť, call centra tísňových či záchranných složek nebo prodejní pulty, zaměstnanci musí řadu hodin pracovat se 100% soustředěností. Ergonomie proto musí být na dokonalé úrovni. Pohony LINAK pomáhají nastavovat a ovládat stoly tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám.

Spolehněte se na důkladně testované pohony
Každý výrobek LINAK prochází před uvedením na trh rozsáhlou řadou zkoušek. Kromě splňování certifikačních standardů je cílem i zajištění bezchybné dlouholeté funkce pohonů, dokonce i bez nutnosti údržby.

Navrhujte specializovaná pracoviště
Široké portfolio výrobků a design zohledňující kompatibilitu všech součástí velmi usnadňuje integraci systémů pohonů LINAK. Pohony se vyrábějí téměř ve všech velikostech a sloupky v různých provedeních. Budete tak schopni nabídnout plynulý, přesný a tichý pohyb pro libovolné pracoviště zákazníka.

Vyberte si zkušeného partnera s globální přítomností
Žádné dva trhy nejsou stejné. A totéž platí i pro zákazníky. Společnost LINAK již přes 30 let neustále vyvíjí řešení elektrických pohonů a rozsáhlé portfolio výrobků nyní zahrnuje širokou škálu návrhů pracovišť. Společnost LINAK je připravena připojit se k vám jako důvěryhodný partner a nabídnout odborné znalosti a globální přehled o potřebách zákazníků.

Více informací
Systém pro technické pracovní stanice
LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Soubory

Pracoviště v řídících centrech a velínech (česky)

Systémy elektrických pohonů LINAK pro pracoviště v řídících centrech nabízejí rychlé a snadné nastavení, praktickou spolehlivost a zabezpečení správné pracovní polohy jednotlivých zaměstnanců.

Zobrazit

Prodejní pulty

Systémy elektrických pohonů LINAK pro prodejní pulty zajistí rychlé a snadné nastavení. Pulty lze přizpůsobit tak, aby přesně odpovídaly jednotlivým uživatelům.

Zobrazit

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

Hardwarová antikolizní technologie PIEZO (česky)

Zajistěte stolům dlouhou životnost s hardwarovým antikolizním řešením PIEZO. Přečtěte si více o situacích, kdy oceníte funkci PIEZO.

Zobrazit

Ekologická kritéria – výrobky bez obsahu PVC

K materiálům obsahujícím PVC existují alternativy. Zjistěte, proč se přizpůsobujeme novým ekologickým kritériím a nabízíme řešení bez PVC

Zobrazit

Řešení pro stoly

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé a bezhlučné výškové polohování různých typů stolů – např. kancelářských stolů nebo technických a průmyslových pracovišť.

Více informací

Systémy pro technická pracoviště

Technická pracoviště zahrnují prodejní pulty, pracoviště v řídících centrech/velínech a lékařská pracoviště. Spolehlivost, bezpečnost a vysoká nosnost jsou obecné požadavky většiny technických pracovišť, pro něž společnost LINAK vyvinula několik řešení: Lineární sloupky, sloupky s motorkem v krytu nebo vestavné sloupky.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.