Kontaktujte nás zde
Stoly

Technické pracovní stanice

Pohony LINAK zajišťují spolehlivé nastavování technických pracovišť, jako jsou prodejní pulty a pracoviště v řídicích centrech a velínech.

Technické pracovní stanice

Řešení pohonů pro technická pracoviště

Moderní organizace investují stále více času i peněz do svého technického personálu. Kromě rozsáhlého proškolování a nákladného vybavení vyžadují náročná pracoviště (nezřídka s nepřetržitým provozem) speciální přizpůsobená řešení polohování. Využití systémů elektrických pohonů LINAK k dosažení těchto cílů vám přinese řadu užitečných výhod.

  • Důkladně testované a spolehlivé pohony
  • Flexibilní systémy se snadnou integrovatelností
  • Globální partner s globálními zkušenostmi

Zajímáte-li se o problematiku ergonomie, spokojenosti při vykonávání práce a produktivity, měli byste uvažovat o evidentních výhodách elektrických výškově nastavitelných stolů či pracovišť. Ať už se jedná o řídicí věže letišť, call centra tísňových či záchranných složek nebo prodejní pulty, zaměstnanci musí řadu hodin pracovat se 100% soustředěností. Ergonomie proto musí být na dokonalé úrovni. Pohony LINAK pomáhají nastavovat a ovládat stoly tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám.

Spolehněte se na důkladně testované pohony
Každý výrobek LINAK prochází před uvedením na trh rozsáhlou řadou zkoušek. Kromě splňování certifikačních standardů je cílem i zajištění bezchybné dlouholeté funkce pohonů, dokonce i bez nutnosti údržby.

Navrhujte specializovaná pracoviště
Široké portfolio výrobků a design zohledňující kompatibilitu všech součástí velmi usnadňuje integraci systémů pohonů LINAK. Pohony se vyrábějí téměř ve všech velikostech a sloupky v různých provedeních. Budete tak schopni nabídnout plynulý, přesný a tichý pohyb pro libovolné pracoviště zákazníka.

Vyberte si zkušeného partnera s globální přítomností
Žádné dva trhy nejsou stejné. A totéž platí i pro zákazníky. Společnost LINAK již přes 30 let neustále vyvíjí řešení elektrických pohonů a rozsáhlé portfolio výrobků nyní zahrnuje širokou škálu návrhů pracovišť. Společnost LINAK je připravena připojit se k vám jako důvěryhodný partner a nabídnout odborné znalosti a globální přehled o potřebách zákazníků.

Více informací
Systém pro technické pracovní stanice

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro stoly

Nastavitelná podnož nebo sloupky LINAK zajistí plynulé a bezhlučné výškové polohování různých typů stolů – např. kancelářských stolů nebo technických a průmyslových pracovišť.

Více informací

Systémy pro technická pracoviště

Technická pracoviště zahrnují prodejní pulty, pracoviště v řídících centrech/velínech a lékařská pracoviště. Spolehlivost, bezpečnost a vysoká nosnost jsou obecné požadavky většiny technických pracovišť, pro něž společnost LINAK vyvinula několik řešení: Lineární sloupky, sloupky s motorkem v krytu nebo vestavné sloupky.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás