Kontaktujte nás zde
Stavební stroje

Řešení pro kolesové nakladače

Pohony LINAK zajišťují pokročilé řízení pohybu při zvedání kapot, schůdků a stupaček včetně polohové zpětné vazby k nastavování sedala a volantu.

Kolesové nakladače

Spolehlivá řešení pohonů pro kolesové nakladače

Není mnoho vozidel, jež by pracovala v náročnějších podmínkách než stavební stroje. To platí zejména pro kolesové nakladače, jež většinu času pracují v mokrém, špinavém a prašném prostředí nakládky, zvedání a přesunů materiálů na staveništi. Odolné elektrické pohony pomáhají zlepšovat ergonomii a efektivitu nákladů. Využíváním řešení LINAK získáte konkurenční výhody:

  • Testovaná řešení postavená na desetiletých zkušenostech
  • Nákladově efektivní a bezúdržbové pohony se snadno instalují
  • Inteligentní zpětná vazba ke zlepšení bezpečnosti a ergonomie

Bezpečnost a pohodlí mají v oboru stavebních činností prioritu. Dlouhé hodiny strávené na sedačce kolesového nakladače pracujícího v náročném prostředí vyžadují odolné a spolehlivé vybavení se zajištěním pohodlí, jež obsluha k práci potřebuje. Řešení pohonů LINAK pomáhají otevírat kapoty, spouštět žebříky a nastavovat volanty či sedadla. Elektrické pohony zvládnou i hrubší úkony, například spouštění ochranných desek podvozku.

Využijte testovaná řešení ověřená dlouholetou praxí
Voda, bláto, prach a špína – každodenní pracovní realita kolesového nakladače. Všechny výrobky LINAK jsou před uvedením na trh důkladně testovány, aby si s těmito podmínkami poradily. Samozřejmostí je dodržování pravidel elektromagnetické kompatibility a dalších standardů. Obecná orientovanost s důrazem na trvanlivost a spolehlivost jsou ve společnosti LINAK doma již celá desetiletí.

Snadná instalace a nákladově efektivní provoz
Řešení elektrických pohonů se díky absenci hadic, čerpadel a kompresorů snadno instalují. Kompaktnější konstrukce nevyžaduje žádnou údržbu a nezávisí na spuštěném hlavním motoru vozidla. Elektrické pohony LINAK jsou díky mimořádně nízké spotřebě energie v pohotovostním režimu nákladově efektivní volbou.

Zlepšete bezpečnost a pohodlí s inteligentní zpětnou vazbou
Vyloučením zdravotních a bezpečnostních rizik minimalizujete nemocnost zaměstnanců, ušetříte finanční prostředky a získáte spokojenější zaměstnance. Díky inteligentním pohonům může řidič sledovat a optimalizovat například polohu sedadla a volantu k dosažení dokonalé ergonomie. Lze také monitorovat polohu zvedání kapoty k určení okamžiku, kdy je přístup do motorového prostoru bezpečný. Zkombinováním těchto vlastností se kolesový nakladač stává bezpečnějším a mnohem pohodlnějším.

Více informací
Lineární pohon LA36
Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Soubory

Zaostřeno na stavebnictví

V nepříznivém a náročném prostředí odolávají pohony LINAK drsným podmínkám v těžkých staveních strojích.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro stavební stroje

Elektrické pohony LINAK vám umožní nabízet bezpečná řešení zvedání kapot, ergonomické polohování schůdků, sedadel a volantů stavebních strojů.

Více informací

Videa s tématikou kolesových nakladačů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v kolesových nakladačích. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás