Kontaktujte nás zde
Stavebnictví

Řešení pro stavební stroje

Elektrické pohony LINAK vám umožní nabízet bezpečná řešení zvedání kapot, ergonomické polohování schůdků, sedadel a volantů stavebních strojů.

Elektrické pohony ve stavebních strojích

Odolnost a spolehlivost jsou v provozu těžkých stavebních strojů nejdůležitějšími vlastnostmi. Materiály a aplikace musí být schopny vytrvale pracovat ve velmi náročném pracovním prostředí a zaměstnanci musí být za všech okolností v bezpečí. Využití osvědčených a testovaných řešení elektrických pohonů vám umožní nabídnout tyto výhody:

  • Bezpečná a důkladně testovaná řešení
  • Vylepšená ergonomie s inteligentními pohony
  • Nízkonákladová bezúdržbová řešení se snadnou instalací

Bezpečnost sehrává prvořadou úlohu – ať už potřebujete zvedat kapotu motoru těžkého nakladače nebo nasazujete rozměrné příslušenství. Právě bezpečnost je spolu s vylepšenou ergonomií hlavní starostí stavebních dělníků. Společnost LINAK se může pochlubit desítkami let zkušeností s výrobou řešení pohonů a dokáže splnit veškeré požadavky moderního strojního zařízení. Díky tomu získají zákazníci značné konkurenční výhody.

Zvýšení bezpečnosti díky osvědčeným a testovaným pohonům
Společnost LINAK v průběhu let vyvinula celou řadu testů odolnosti. Testují se nejrůznější podmínky od extrémních teplotních výkyvů až po nárazy, vibrace a odolnost vůči elektromagnetickému rušení. Těmito zkouškami musí projít před uvedením na trh všechny pohony. Cílem je zvýšení spolehlivosti a zajištění bezpečnosti stavebních dělníků.

Získejte zpětnou vazbu a inteligentní pohyb
Pohony LINAK jsou inteligentní. Předávají informace o blokování, polohové údaje a další data sběrnicové komunikace do stávajícího řídicího systému a umožňují řidiči sledovat a nastavovat příslušenství nebo kapoty pomocí ovládacího panelu. Všechna řešení lze snadno integrovat do téměř libovolného řídicího systému.

Instalujte bezúdržbová a nákladově efektivní řešení
Řešení s elektrickým pohony nepotřebují žádné hadice, čerpadla ani kompresory. Znamená to, že všechna potenciálně slabá místa jsou eliminována, pohony nevyžadují údržbu a riziko úniku oleje neexistuje. Servopohony LINAK potřebují pouze napájecí a datový kabel k propojení s řídicí jednotkou motoru. Kompaktnější řešení usnadní instalaci a nízká spotřeba energie s dlouhou životností produktu se v osvědčí v dlouhodobém horizontu.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Soubory

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Zaostřeno na stavebnictví

V nepříznivém a náročném prostředí odolávají pohony LINAK drsným podmínkám v těžkých staveních strojích.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás