Kontaktujte nás zde
Stínící systémy

Stavba pergol

Elektrické pohony LINAK pomohou pro vás a vaše hosty vytvořit nastavitelné automatické stínění na terase nebo v kavárně.

Pergoly

Řešení pohonů pro pergoly

S rostoucí pracovní zátěží a požadavky na maximální efektivitu práce se zvyšuje poptávka po kvalitně tráveném volném čase a relaxaci. Použití elektrických lineárních pohonů k regulaci podmínek v pergole a vytvoření stínu provází několik výhod:

  • Řešení je čisté a šetrné k životnímu prostředí
  • Snadná instalace a bezúdržbový provoz
  • Testované produkty zvládnou i nepříznivé počasí

Ať už pracujete na terase nebo si vychutnáváte volný čas venku, možnost nastavení pergoly k vytvoření stínu nebo přístřešku při přeháňkách přidá vašemu venkovnímu prostorou hodnotu. Systémy pohonů LINAK dodají majitelům domů a vlastníkům restaurací či kaváren po celém světě ideální řešení pergol.

Získejte čistotu a nízkou spotřebu energie
Z elektrických pohonů neuniká olej ani výfukové plyny. Pracují téměř bezhlučně a hosté si jich pravděpodobně vůbec nevšimnou. Servopohony LINAK mají též nízkou spotřebu energie a jejich uhlíková stopa je tedy minimální.

Natáhněte se a zapomeňte na údržbu
Čistě elektrická řešení nemají hadice, čerpadla ani kompresory. Ušetří vám potíže s pravidelnou údržbou, což je zvláště důležité, neboť pohony jsou často umístěny mimo běžný dosah. Servopohony LINAK potřebují pouze napájecí a datový kabel k propojení s řídicím systémem. A to je všechno! Díky tomu se velmi snadno instalují a integrují do téměř libovolného stínicího systému – automatizovaného nebo s dálkovým ovládáním.

Užijte si dlouholetou trvanlivost
Pohony LINAK se k zajištění trvanlivosti důkladně testují. Výsledkem je dlouhá životnost a spolehlivý výkon bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky nízkonapěťovým řešením jsou pohony LINAK pro techniky mnohem bezpečnější, a totéž platí i pro hosty těšící se ze stínu pod pergolou.

Více informací
Řešení systému s funkcí Bluetooth

Soubory

Zaostřeno na pergoly

Pergoly poskytují zastínění ve chvílích, kdy je slunce vysoko na obloze. Zjistěte, jak systémová řešení LINAK zabezpečí rychlé a snadné ovládání stínicích systémů pergol.

Zaostřeno na žaluzie v budovách

Díky integraci žaluziových systémů v budovách lze snadno ovládat průnik světla a tepla k zajištění lepšího vnitřního klimatu a nižší energetické náročnosti.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Systémy stínění slunečního svitu

Pohony LINAK pomáhají snižovat spotřebu energie a optimalizovat vnitřní klima budov polohováním stínění pergol a žaluzií.

Více informací

Videa s tématikou pergol

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v pergolách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás