Kontaktujte nás zde
Stínicí systémy

Systémy stínění slunečního svitu

Pohony LINAK pomáhají snižovat spotřebu energie a optimalizovat vnitřní klima budov polohováním stínění pergol a žaluzií.

Řešení s pohony zlepšuje stínění

Rostoucí počet zemí po celém světě poskytuje daňové úlevy energeticky úsporným iniciativám. Takové kroky povzbudí majitele nemovitostí, aby hledali způsoby snižování spotřeby energie a minimalizace uhlíkové stopy při zachování optimální kontroly klimatu interiéru. Integrace inteligentních pohonů do systémů stínění, jako jsou například žaluzie a stínění pergol, poskytuje řadu výhod:

  • Šetrnost vůči životnímu prostředí a energetická úspornost
  • Snadná instalace nevyžadující údržbu
  • Snadná integrace do systémů správy budov

Ať už potřebujete regulovat teplotu v kancelářské budově nebo chcete zajistit inteligentní řešení stínění kavárny, bude vás vždy zajímat otázka pohodlí. Pohony LINAK umožní vlastníkům optimalizovat komfort pro své hosty či zaměstnance naklápěním stínicích prvků v dokonalém úhlu.

Buďte nákladově efektivní a omezte emise CO₂
Elektrické pohony mají nízkou spotřebu energie. To však není všechno. Po integraci do kompletního ventilačního a klimatizačního systému budou vlastníci budovy rádi celoročně využívat automatizovanou regulaci stínění, jež omezí spotřebu energie a sníží uhlíkovou stopu.

Získejte bezúdržbová řešení se snadnou instalací
Řešení s elektrickým pohony nemají prakticky žádná potenciální slabá místa. Neobsahují hadice, čerpadla ani kompresory vyžadující údržbu. Díky tomu se takové systémy rovněž snáze instalují. Pohony LINAK podporují montáž plug-and-play, takže se snadno implementují i bez odborných znalostí.

Integrujte inteligentní řešení
Řešení pohonů LINAK lze integrovat do většiny jiných řídicích systémů. Vlastníci budov tak mohou klimatizaci nebo stínicí systémy automatizovat a minimalizovat tím teplotní výkyvy s úsporou energie. Lidé ocení pohodlí s prospěchem pro životní prostředí.

Soubory

Zaostřeno na žaluzie v budovách

Díky integraci žaluziových systémů v budovách lze snadno ovládat průnik světla a tepla k zajištění lepšího vnitřního klimatu a nižší energetické náročnosti.

Zaostřeno na pergoly

Pergoly poskytují zastínění ve chvílích, kdy je slunce vysoko na obloze. Zjistěte, jak systémová řešení LINAK zabezpečí rychlé a snadné ovládání stínicích systémů pergol.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás