Kontaktujte nás zde
Průmyslová a výrobní automatizace

Systémy pro pájecí pece

Systémy pohonů LINAK pomáhají polohovat příklopy a dvířka k odvětrávání horkého vzduchu z pájecích pecí a udržovat bezpečnost vašich zaměstnanců.

Pájecí pece

Servopohony udržují bezpečnost pájecích pecí

Bezpečnostní iniciativy se v celosvětovém měřítku rostoucí měrou dostávají do hledáčku spotřebitelů. Zaměstnanci očekávají, že budou moci bez zdravotních rizik vyrábět kvalitní výrobky. s minimalizací nákladů a udržením vysoké úrovně efektivity. Použitím elektrických lineárních pohonů všechny tyto zájmy skloubíte dohromady.

  • Inteligentní pohony dovedou monitorovat a ovládat pohyblivé díly
  • Čisté řešení bez rizika úniku oleje
  • Nákladově efektivní a jednoduchá instalace bez požadavků na údržbu

Teploty v moderních pájecích pecích dosáhnou za provozu během několika minut snadno hodnotu 200 stupňů Celsia. Existuje tak potenciální riziko přehřátí materiálu uvnitř pece a hrozí i vážné zdravotní riziko pro obsluhu. Elektrické lineární pohony slouží k bezpečnému otevírání a zavírání odsavačů a ventilačních dvířek se současným předáváním důležitých informací obsluze.

Zůstaňte v bezpečí s inteligentními pohony
Díky pohonům umožňujícím zpětnou vazbu neztratíte kontrolu při výpadku napájení, neboť brzdy a samojistné funkce přidrží příklop na místě. Jedná se zejména o bezpečnost obsluhy. Zlepšuje se však také kvalita a efektivita, neboť inteligentní řešení pohonů pomáhá nastavovat ventilaci k regulování teploty v peci. 

Získejte jednoduchou a čistou instalaci
Řešení pohonů LINAK se snadno instalují a dobře integrují do jiných řídicích systémů. Elektrické pohony také nemají hadice, ventily, čerpadla ani kompresory. Získáte tak čistý systém bez rizika úniků oleje.

Optimalizujte nákladovou efektivitu a minimalizujte údržbu
Elektrické servopohony nevyžadují žádnou údržbu – ani při provozu v náročných podmínkách. Spotřebovávají méně energie a podpoří vaši celkovou efektivitu. Paralelní pohon servopohonů dále umožňuje eliminaci rizika zaseknutí nebo zkroucení příklopu a udrží tak pec v provozuschopném stavu.
Více informací
Lineární pohon LA31
Řešení pohonů LINAK – dokonalý pohyb pro aplikace průmyslové automatizace play-icon

Řešení pohonů LINAK – dokonalý pohyb pro aplikace průmyslové automatizace

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na průmyslovou automatizaci (česky)

V této brožuře uvádíme různé možnosti umístění systémů pohonů, jež mohou zvýšit produktivitu v průmyslové automatizaci.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení průmyslové automatizace

Pohony LINAK zajišťují inteligentní pohyb, precizní polohování a přesné podávání materiálu v moderní průmyslové automatizaci.

Více informací

Videa s tématikou pájecích pecí

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v pájecích pecích. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás