Kontaktujte nás zde
Průmyslová a výrobní automatizace

Automatizace zpracování potravin a nápojů

Řídicí systémy LINAK zlepšují ergonomii pracovních stolů a pomáhají vyklápět a otevírat víka varných kotlů, myček a velkých smažicích pánví v průmyslových kuchyních.

Automatizace zpracování potravin a nápojů

Bezpečná řešení pohonů v průmyslových kuchyních

Správný ergonomický design si vydobývá místo na slunci a zdaleka se již netýká jen administrativních pracovníků. Mnohahodinová nepřetržitá práce vstoje u stolu v průmyslové kuchyni při provádění repetitivních úkonů udolá i nejstatnějšího kuchaře. Integrace elektrických pohonů do kuchyňských stolů a zařízení dokáže zlepšit profesionální pracoviště několika způsoby:

  • Zlepšení bezpečnosti díky osvědčeným a testovaným řešením pohonů
  • Snadná instalace čistých a cenově efektivních pohonů
  • Získáte flexibilní řešení, odpovídající vašim potřebám

V moderních průmyslových kuchyních se spoustou bublajících kotlů, smažicích pánví, mastných držadel a možná dokonce i kluzkých podlah je bezpečnost prioritou číslo jedna. Nastavení pracovního stolu do ergonomicky optimální výšky je stejně důležité jako využívání pohonu k vyklápění či zvedání horkých, mokrých nebo těžkých zařízení. Elektrické pohony LINAK pomohou bezpečně otevírat víka kotlů, zajišťovat kryty hnětacích strojů nebo spouštět koše do fritéz.

Zajistěte kuchyňskému personálu bezpečnost spolehlivým pohybem
Pohony LINAK jsou důkladně testovány, aby spolehlivě pracovaly i ve velmi náročných podmínkách. Pohony budou pracovat i navzdory kolísání teplot, neustálým vibracím, otřesům či nárazům. A na konci pracovního dne se snadno vypořádají ještě s povinným mytím. 

Ušetřete energii a náklady na údržbu
Moderní elektrické servopohony využívají energii pouze při pohybu. Spotřeba v pohotovostním režimu se blíží nule a díky absenci pneumatických a hydraulických čerpadel, kompresorů a hadic se elektrické pohony mnohem snáze instalují. S pohony LINAK nehrozí ani potenciální únik oleje či jiných znečišťujících látek a ze stejných důvodů není nutné provádět údržbu.

Získejte flexibilní řešení vyhovující vašim aplikacím
Žádné dvě kuchyně nejsou stejné. Liší se velikostí i funkcemi a řešení s pohony LINAK se v zařízeních pro zpracování potravin a nápojů často přizpůsobují ve spolupráci s výrobci. Díky celosvětové přítomnosti budete mít podporu společnosti LINAK spolu s výrobky vždy na dosah ruky.
Více informací
Lineární pohon LA31
Řešení pohonů LINAK – dokonalý pohyb pro aplikace průmyslové automatizace play-icon

Řešení pohonů LINAK – dokonalý pohyb pro aplikace průmyslové automatizace

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na potraviny a nápoje

Řada nerezových pohonů LINAK se zaměřuje na bezpečnost a ergonomii v oblasti zpracování potravin.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení průmyslové automatizace

Pohony LINAK zajišťují inteligentní pohyb, precizní polohování a přesné podávání materiálu v moderní průmyslové automatizaci.

Více informací

Videa s tématikou automatizace zpracování potravin a nápojů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v automatizaci zpracování potravin a nápojů. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás