Kontaktujte nás zde
Průmyslová automatizace

Řešení průmyslové automatizace

Pohony LINAK zajišťují inteligentní pohyb, precizní polohování a přesné podávání materiálu v moderní průmyslové automatizaci.

Řešení pohonů pro průmyslovou automatizaci

Jedním z klíčových faktorů v moderní průmyslové výrobě je zvyšování efektivity. Organizace prosazují nové způsoby optimalizace výroby a snižování spotřeby energie. Legislativa a odborové organizace přitom volají po zlepšování ergonomie pro zaměstnance s cílem omezit míru pracovní neschopnosti v důsledku onemocnění či zranění. S inteligentními řešeními elektrických pohonů získáte následující výhody:

  • Přejdete na energeticky nenáročné a bezúdržbové elektrické pohony
  • Zvolíte inteligentní pohony s testovanou odolností vůči nepříznivým podmínkám
  • Získáte snadno instalovatelná přizpůsobená řešení ke zlepšování ergonomie

Ať už vyrábíte pájecí pece, balicí linky, svařovací centra, textilní stroje, podavače tyčového materiálu nebo systémy dopravníkových pásů, elektrické pohony vaše aplikace rozhodně vylepší. Řešení s pohony LINAK® pomohou nastavit výšku, přesné podávání materiálu nebo zajistí rychlé změny konfigurací přizpůsobené změnám velikostí. Cílem je zlepšení ergonomie pro zaměstnance s udržením nízkých nákladů.

Ušetřete za energii a nákladnou údržbu
Řešení LINAK nepoužívají na rozdíl od jiných systémů pohonů žádné hadice, čerpadla ani kompresory. Kromě eliminace rizika úniku oleje odpadají také starosti s údržbou, minimalizují se prostoje a významně narůstá životnost servopohonů. Dále lze počítat s prakticky nulovou spotřebou energie pohonů LINAK v pohotovostním režimu, díky níž jsou nákladově velmi efektivní.

Získejte odolná a inteligentní řešení pohonů
Pohony LINAK procházejí před uvedením na trh důkladným testováním. Jsou navrženy pro práci i ve velmi náročných provozních podmínkách a snášejí mytí, aniž by docházelo k poškození citlivé vnitřní elektroniky. To je důležité nejenom z hlediska vyloučení časové náročných prostojů, ale i k udržení bezpečnosti zaměstnanců.

Usnadněte si instalaci a nabídněte zlepšenou ergonomii
Elektrické pohony se snadno instalují, neboť připojení k průmyslovým strojům vyžaduje pouze napájecí a datový kabel. Řešení LINAK přizpůsobíte použití v téměř libovolném průmyslovému stroji a lze jej snadno integrovat do téměř jakéhokoli stávajícího řídicího systému. Výsledkem je výrazné zlepšení ergonomie.

Řešení pohonů LINAK – dokonalý pohyb pro aplikace průmyslové automatizace play-icon

Řešení pohonů LINAK – dokonalý pohyb pro aplikace průmyslové automatizace

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na průmyslovou automatizaci (česky)

V této brožuře uvádíme různé možnosti umístění systémů pohonů, jež mohou zvýšit produktivitu v průmyslové automatizaci.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás