Kontaktujte nás zde
Nemocniční léčba

Zákroková křesla

Řešení systémů pohonů LINAK umožňují plynulé a snadné polohování aplikace, ať už se jedná o nastavení výšky, opěrky nohou, zádového opěradla či jiné nastavení zákrokového křesla.

Systémová řešení pro zákroková křesla

Řešení pohonů pro zákroková křesla

Rostoucí potřeba péče a léčby onemocnění souvisejících s životním stylem, v kombinaci s rostoucími nároky na krátkodobé hospitalizace, vyžaduje efektivitu a bezpečnost. Tyto nároky musí být naplněny bez ústupků v ergonomii pro obě strany – pacienty i zdravotníky.

Zákroková křesla představují ideální volbu pro dermatologii, kosmetickou chirurgii, oční chirurgii a další obory.

  • Flexibilní pohyb pro optimální léčbu a zvýšenou bezpečnost
  • Osvědčené a testované výrobky vyhovující mezinárodním normám
  • Globální partner s více než 40letými zkušenostmi

Efektivita sehrává při manipulaci s množstvím pacientů při omezených možnostech méně početného personálu klíčovou roli – příprava optimální polohy pro chirurgické ošetření nesnese kompromisy. Vyžaduje se přesný a výkonný pohyb i při použití funkcí paměti polohy a snadná obsluha během chirurgické léčby.

Flexibilní pohyb pro optimální léčbu a zvýšenou bezpečnost

Bohaté produktové portfolio společnosti LINAK zajišťuje vysokou flexibilitu. Vše do sebe dokonale zapadá – vytvoříte systémová řešení, jaká právě potřebujete. Neustálý vývoj příslušenství a funkcí, např. uvolňovač QR (Quick Release), pomůže splnit nejrůznější požadavky na bezpečnost.

Používejte osvědčené testované pohony a minimalizujte nároky na údržbu

Všechny výrobky LINAK jsou před prodejem důkladně testovány jako systém. Testujeme, abychom prokázali životnost výrobků a zajistili vysoký výkon pohonů během jejich životnosti. Funkce servisního rozhraní SDT (Service Data Tool) umožňují exportovat data o stavu a provádět preventivní údržbu. Své výrobky společnost LINAK testuje a certifikuje v souladu s mezinárodními zdravotnickými normami, což usnadní získání lékařského schválení pro vaši aplikaci.

Nákup pod jednou střechou se zkušeným partnerem

Společnost LINAK již přes 30 let zdokonaluje elektrické systémy pohonů a vyvíjí vzrůstající počet doplňků s přidanou hodnotou. Při nákupu systémů pohonů kompatibilních s jakýmkoli zákrokovým křeslem (od základních řešení po nejpokročilejší konfigurace závisející na konkrétních požadavcích) tak mohou výrobci OEM využít služeb jediného dodavatele.

Více informací

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás