Kontaktujte nás zde
Nemocniční léčba

Chirurgický stůl

Zvýšený zájem o léčbu a chirurgické zákroky v důsledku stárnutí populace a obecný zájem o dobré pracovní podmínky zvyšují poptávku po chirurgických stolech. Využití systémových řešení LINAK umožňuje optimální pohyb, vyšší bezpečnost a propojení s digitálními službami k zajištění efektivity zdravotnického personálu.

Operační stůl se systémy elektrických lineárních pohonů LINAK

Systémová řešení pro operační stoly

Konstrukce operačních stolů s širokou škálou možností pohybu a funkcí pomohou mírnit rostoucí tlak na odborníky (chirurgy, anesteziology). Jsme přesvědčeni, že každý typ operačního stolu musí optimalizovat pohodlí a bezpečnost pacientů se současným zajištěním ergonomických pracovních podmínek pro zdravotnický personál. Řešení elektrických pohonů LINAK® pro operační stoly nabízejí mnohem víc než jen plynulý a přesný pohyb. Získané benefity:

  • Flexibilitu pohybu pro větší svobodu designu
  • Zlepšení pohodlí a bezpečnosti pacientů
  • OneConnect™ – podpora provozuschopnosti pomocí vzdáleného servisu
 

Flexibilitu pohybu pro větší svobodu designu

Systémová řešení LINAK pro zdravotnictví vycházejí z modulární platformy a jsou navržena pro škálovatelný výkon. Snažíme se tím přizpůsobit všem druhům operací a léčebných situací. Víme, že plynulý a přesný pohyb s možnostmi polohování jsou v chirurgických situacích pro dosažení optimálních výsledků nezbytné. U jednoduchých i pokročilých systémů pro operační stoly proto vždy nabízíme aplikace s flexibilními možnostmi pohybu, vzorci pohybu nebo se simultánními pohony.

 

Optimalizované pohodlí a bezpečnost pacientů

Možnosti polohování operačního stolu umožňují zdravotnickému personálu nastavit stůl s pacientem do ideální ergonomické polohy pro konkrétní operace. Snadné polohování operačního stolu zajistí pohodlí a bezpečnost ve všech situacích, např. při překládání pacienta.

 

Řešení OneConnect podpoří provozuschopnost pomocí vzdáleného servisu

Společnost LINAK je proslulá spolehlivými výrobky s dlouhodobým a bezproblémovým provozem. K dosažení tohoto cíle kombinujeme optimální systémová řešení se spolehlivými postupy technické podpory v rámci řešení LINAK OneConnect™. Toto řešení zajistí vzdálený přístup k servisním datům pro rychlé a efektivní odstraňování potíží kdekoli na světě.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás