Kontaktujte nás zde
Nemocniční léčba

Inkubátor

Novorozenecká oddělení intenzivní péče v nemocnicích musí zdravotnickému personálu vytvořit optimální podmínky péče o nedonošené a nemocné novorozence. Řešení systémů pohonů LINAK naplňují potřebu bezpečného a klidného prostředí pro novorozence a vhodných podmínek pro zdravotnický personál. Prostředkem k dosažení tohoto cíle je integrace pohybu, zvýšení bezpečnosti a napojení na digitální služby.

Novorozenecký inkubátor s lineárními pohony LINAK v nemocnici

Systémová řešení pro inkubátory

Každý typ inkubátoru musí splňovat požadavky na pohodlí a bezpečnost a zároveň zajišťovat ideální ergonomické pracovní podmínky zdravotníkům. Inkubátory lze vybavit širokou škálou možností pohybu a funkcí pro podporu odborného personálu. Bezpečný a tichý pohyb k zajištění pohodlného ošetření je samozřejmostí.

Systémy elektrických pohonů LINAK® zajistí novorozeneckým inkubátorům přidanou hodnotu:

  • Flexibilita pohybu pro větší svobodu designu
  • Zlepšení pohodlí a bezpečnosti pacientů
  • OneConnect™ – podpora provozuschopnosti se vzdáleným servisem
 

Flexibilita pohybu pro větší svobodu designu

Systémy elektrických lineárních pohonů LINAK vycházejí z modulární platformy a jsou navrženy pro škálovatelný výkon k co nejlepšímu přizpůsobení péče o novorozence.

Společnost LINAK zajistí nemocničním novorozeneckým inkubátorům širokou škálu možností pohybu, ať už se jedná o základní nebo pokročilá systémová řešení, pohybové vzorce nebo simultánní pohony. Plynulý a přesný pohyb či polohování jsou pro optimální inkubátory nutností.

 

Optimalizované pohodlí a bezpečnost pacientů

Více možností polohování inkubátoru umožní nastavení do ideální ergonomické polohy pro novorozence i zdravotnický personál. Snadné nastavení inkubátoru zajistí pohodlí a bezpečnost ve všech situacích.

 

OneConnect™ podpora provozuschopnosti se vzdáleným servisem

Společnost LINAK je proslulá spolehlivými výrobky s dlouhodobým a bezproblémovým provozem. Vysoká efektivita vyžaduje optimální systémová řešení v kombinaci se spolehlivou technickou podporou. Řešení LINAK OneConnect zajistí vzdálený přístup k servisním datům pro rychlé a efektivní odstraňování potíží kdekoli na světě pro zajištění vysoké provozuschopnosti inkubátorů.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás