Kontaktujte nás zde
Operační stůl, zákrokové křeslo, křeslo pro odběr krve, dialyzační křeslo, inkubátor, v zobrazeném prostředí.

Nemocniční léčba

Řešení s pohony LINAK nabízejí výkonný, přesný a spolehlivý pohyb pro optimální léčbu a zlepšují komfort pacientů díky inovativní technologii polohování.

Systémy pohonů pro zdravotnické aplikace v nemocnicích

Vzhledem k výraznému nárůstu stárnoucí populace a výskytu onemocnění souvisejících s životním stylem vyžaduje zdravotnický systém optimalizované chirurgické postupy zohledňující ergonomii a efektivitu zdravotníků.

Systémová řešení LINAK® nabízejí možnosti přesného polohování včetně definovaných pohybových vzorů nebo polohování s pamětí, které se přizpůsobí požadavkům jakéhokoli chirurgického zákroku.

Společnost LINAK nabízí systémová řešení pro různé typy aplikací, jež mohou vyžadovat pouze základní vlastnosti, anebo pokročilé pohyby a funkcionality.

Integrace funkcí založených na datové komunikaci, jako je LCi™, umožní včasné odhalení a odstranění nechtěných poruch dříve, než dojde k přerušení plánovaných postupů.

Při vytváření ideálního systémového řešení pro nejrůznější využití včetně chirurgických aplikací, zákrokových křesel, křesel pro dárce krve, dialyzačních křesel a inkubátorů, přispívá společnost LINAK vysoce kvalifikovanými kompetencemi a vlastním know-how k nalezení dokonalého řešení.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás