Kontaktujte nás zde
Námořní plavidla

Řešení pohonů pro jachty

Servopohony LINAK pomáhají majitelům jachet ovládat nejrůznější zařízení od střešních oken, kapot motorů a vzpěr až po nastavování sedadel a koupacích plošin.

Jachty

Všestranné řešení pohonů pro jachty

Majitelé jachet po celém světě touží po spolehlivých polohovatelných řešeních ke zvýšení pohodlí, k obecnému zjednodušení života a plnému využití možností svých plavidel – na moři i v přístavu. Všestranné pohony pomohou takové touhy naplnit. Jsou však vyžadovány dvě důležité vlastnosti: Řešení musí být snadno integrovatelná do celkového designu lodi a musí odolávat náročným podmínkám na moři. S řešením LINAK na palubě získáte: 

  • Komfort všestranných a snadno implementovatelných řešení
  • Zkušenosti lehce dosažitelného dodavatele
  • Odolné výrobky vhodné k používání na moři

Společnost LINAK v posledních desetiletích vyvíjela a testovala elektrické pohony pro hrubší práce a svá řešení úspěšně využila v několika náročných venkovních aplikacích. Kromě snadné integrovatelnosti nabízíme také podporu během celého procesu implementace. V námořních aplikacích koncentrovaných na vynikající odolnost, pohodlí a optimální využití prostoru se výrobky LINAK® ukázaly jako ideální řešení k využití na palubě i v podpalubí.

 

Design s univerzálními a snadno integrovatelnými řešeními
Život na jachtě má být snadný, praktický a pohodlný. I sebenepatrnější automatizované řešení může atmosféru na lodi velmi zpříjemnit. Pohony LINAK nabízejí plynulý a snadno ovladatelný pohyb, jenž dokáže pohovku snadno proměnit v opalovací lehátko nebo zajistí komfortní a prostorově úsporné polohování stolů, sedadel či televizoru.

Zvolte globálního partnera s bohatými zkušenostmi
Díky více než třicetiletým znalostem a globální přítomnosti je společnost LINAK připravena pomoci vám při hledání správných automatizovaných řešení pro vaši jachtu. Jsme připraveni nabídnout své zkušenosti a možnosti již ve fázi návrhu, aby mohlo být elektrické polohování vkusně integrováno do konstrukce vašeho plavidla. 

Používejte odolné pohony pro venkovní použití
Elektrické servopohony LINAK jsou důkladně testovány, aby spolehlivě fungovaly ve slaném a neúprosném námořním klimatu. 500hodinový test rozprašování solného roztoku a vysoký stupeň krytí IP zajistí bezchybný výkon našich řešení navzdory větru, vodě, soli i slunci. Naše pohony pro námořní aplikace pokládáme za prakticky bezúdržbové.

Více informací
Lineární pohon LA14
Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Soubory

Zaostřeno na moře

Společnost LINAK vám prostřednictvím pohonů, zvedacích sloupků a ovladačů pomůže zajistit veškeré pohyby, jež na palubě bez ohledu na typ lodi požadujete.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Systémy pro plavidla

Řešení elektrických pohonů LINAK zajistí robustní a spolehlivé ovládání nejrůznějších zařízení, od poklopů a světlíků, až po ventily vyvažovacích systémů plachetnic.

Více informací

Videa s tématikou jachet

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných na jachtách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás