Kontaktujte nás zde
Námořní aplikace

Systémy pro plavidla

Řešení elektrických pohonů LINAK zajistí robustní a spolehlivé ovládání nejrůznějších zařízení, od poklopů a světlíků, až po ventily vyvažovacích systémů plachetnic.

Řešení pohonů pro námořní aplikace

Množství požadavků na další funkce v moderním loďařství narůstá. Požaduje se vyšší podíl automatizace a dálkového ovládání – nejenom navigace a řízení, ale i prvků komfortu a interiérového designu. Klíčovými aspekty jsou flexibilita a všestrannost. Řešení pohonů LINAK přináší celou řadu výhod:

  • Využijte flexibilitu při vývoji řady univerzálních řešení
  • Nabízejte aplikace s odolnými pohony pro život na moři
  • Získejte řešení bez nároků na údržbu a se snadnou instalací

Námořní aktivity musí být v prvé řadě bezpečné. Nezáleží na tom, zda se jedná o jachting s rodinou či kormidlování velkého plavidla. Otevírání poklopů, světlíků, dveří či zvedacích plošin a ovládání ventilů vyvažovacích systémů musí být spolehlivé. Polohování sedaček či televizoru zajistí pohodlí a optimální využití omezeného prostoru na palubě.

Získejte náskok s novými aplikacemi
Nové způsoby zvyšování bezpečnosti a pohodlí na moři se vyvíjejí souběžně s rostoucími zkušenostmi zákazníků s existujícími možnostmi. Tým techniků a konzultantů společnosti LINAK zabývající se flexibilními a inteligentními řešeními pohonů je připraven k dalšímu rozvoji a přizpůsobování výrobků potřebám zákazníků. 

Vytvářejte robustní systémy pro brázdění moří
Voda, zejména slaná, klade na zařízení značné nároky. Aplikace vystavené slunci trpí ještě více. Koroze a opotřebení elektrických zařízení je obecným problémem, avšak pohony LINAK jsou na odolnost v nepříznivých podmínkách testovány a certifikovány.

Bezúdržbové pohony se snadno instalují
Řešení elektrických pohonů vynikají snadnou instalací. Instalace není obtížná a pohony lze snadno integrovat do dalších řídicích systémů. Neexistují hadice, čerpadla či riziko úniku oleje a nainstalované pohony nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Díky této kombinaci jsou řešení LINAK čistou a nákladově efektivnější volbou pro plachetnice.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Soubory

Zaostřeno na moře

Společnost LINAK vám prostřednictvím pohonů, zvedacích sloupků a ovladačů pomůže zajistit veškeré pohyby, jež na palubě bez ohledu na typ lodi požadujete.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás