Kontaktujte nás zde
Multimediální stojany

Stojany pro displeje a monitory

Systémy sloupků LINAK poskytují motorizované nastavení výšky a úhlu stojanů pro displeje a monitory v učebnách, konferenčních místnostech, zasedacích místnostech ve firmách a v prostředí vysílacích studií.

Stojany pro displeje a monitory

Řešení stojanů pro displeje a monitory

Trend je zřejmý. Interaktivní obrazovky a displeje pronikají do učeben, zasedacích místností a studií, kde vytvářejí tvůrčí vzdělávací a pracovní prostředí. K dosažení optimální viditelnosti pro všechny účastníky a zajištění přístupnosti obrazovky je třeba použít elektrické nastavení výšky. Přenechání této práce výrobkům LINAK s sebou nese řadu atraktivních výhod.

  • Spolehlivé zvedání pomocí silných sloupkových systémů
  • Tiché polohování se snadnou instalací 
  • Svoboda designu s kompaktními řešeními

Moderní školy usilují o vytvoření vzdělávacího prostředí, jež by studenty připravilo pro budoucí povolání na základě týmové práce a spolupráce. Tabule a jednosměrná komunikace jsou minulostí. Řešení pohonů LINAK zajišťují plynulé zvedání a nastavování rozměrných obrazovek či monitorů a umožňují častější interakce uživatelů při schůzkách či výukových lekcích.

Spolehněte se na výkonná a trvalá řešení
Obrazovky a monitory jsou čím dál větší. Vzrůstá tak naléhavost trvanlivých řešení nastavitelnosti systému v místech, jako jsou například konferenční místnosti. Proto jsou všechny výrobky LINAK před opuštěním továrny důkladně testovány. Nejenže zajistí plynulé a bezhlučné zvedání velkých a těžkých obrazovek – budou svůj úkol plnit řadu let.

Využijte tiché polohování se snadnou instalací
K udržení kreativní atmosféry pracovní schůzky nebo vyučovací lekce musí být případné nastavení obrazovky co nejtišší. Portfolio výrobků společnosti LINAK nabízí řadu řešení s velmi nízkou hlučností s charakteristickým kompaktním designem LINAK. Vytvořili jsme řešení pro snadnou instalaci a intuitivní používání. 

Udržte si svobodu designu s kompaktními řešeními
Ať už vyrábíte nábytek pro zasedací místnosti nebo zařizujete špičkové interaktivní konferenční sály, kompaktní konstrukce výrobků LINAK vám umožní udržet kontrolu nad celkovým designem. Například široká nabídka sloupků se „skrytými“ pohony umožní pohyb bez jakýchkoli kompromisů.

Více informací
Stojany pro displeje a monitory

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

Zaostřeno na stojany pro displeje a monitory (česky)

Zlepšete komunikaci přidáním pohybu elektrických pohonů ke stojanům pro displeje a monitory – zabezpečte zobrazení v úrovni očí koncového uživatele.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro multimediální stojany

Systémy sloupků LINAK zajišťují výškové a úhlové polohování obrazovek v přednáškových sálech, předváděcích místnostech, zasedacích či konferenčních místnostech – obytné domy nevyjímaje.

Více informací

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás