Kontaktujte nás zde
Multimediální stojany

Řešení pro multimediální stojany

Systémy sloupků LINAK zajišťují výškové a úhlové polohování obrazovek v přednáškových sálech, předváděcích místnostech, zasedacích či konferenčních místnostech – obytné domy nevyjímaje.

Řešení sloupků pro multimediální stojany

Školy a velké podniky zavádějí interaktivní obrazovky a displeje k podpoře tvůrčího, vzdělávacího či pracovního prostředí. V domácím prostředí pak se pak lidé snaží optimalizovat sledování televizoru. Přidání řešení LINAK k nejrůznějším displejům a stojanům monitorů či televizorů zajistí možnosti plynulého polohování a přinese řadu výhod.

  • Svoboda designu s kompaktními řešeními 
  • Spolehlivé zvedání s výkonnými pohony
  • Tiché polohování se snadnou instalací

Tabule bývaly hlavním komunikačním prostředkem v zasedacích místnostech a učebnách po celém světě. Doma pak lidé sledovali televizi jen v obývacím pokoji, neboť příliš velká hmotnost zařízení znemožňovala jeho přesouvání. Současná řešení se sloupky LINAK zajišťují plynulé polohování rozměrných displejů, obrazovek či televizorů, čímž umožňují lepší interakci během pracovních schůzek a vyučování, nebo zajistí optimální zážitky při sledování domácího kina.

Získejte svobodu designu s kompaktními řešeními
Konstrukce výrobků LINAK je kompaktní a přitom robustní. Ať už vyrábíte domácí nábytek nebo zařizujete špičkové interaktivní konferenční sály, vždy budete mít kontrolu nad celkovým designem. S řešením baterie LINAK zapomenete na kabely povalující se po podlaze. 

Spolehněte se na výkonná a trvalá řešení
Větší obrazovky zvyšují naléhavost odolných řešení polohovatelnosti například v konferenční místnosti. Pohony LINAK jsou důkladně testovány. Nejenže zajistí plynulé zvedání velkých a těžkých obrazovek – budou svůj úkol plnit řadu let.

Využijte tiché polohování se snadnou instalací
Pohony LINAK nabízejí řešení s nízkou hlučností a vysokou kvalitou. Kompaktní konstrukce výrobků LINAK navíc usnadní montáž do vaší aplikace. Neexistuje důvod, proč by vaše multimediální stojany neměly být nejlepší na trhu.

 

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zaostřeno na stojany pro displeje a monitory (česky)

Zlepšete komunikaci přidáním pohybu elektrických pohonů ke stojanům pro displeje a monitory – zabezpečte zobrazení v úrovni očí koncového uživatele.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás