Kontaktujte nás zde
Manipulace s materiálem

Robotická řešení Goods-to-Person

Pohony LINAK pomáhají zvedat a spouštět zvedací plošiny mobilních robotů obsluhujících police či regály v automatizovaných skladech Goods-to-Person.

Mobilní robot Goods-to-Person

Pohony ke zvedání plošin mobilních robotů

Vychystávací roboty pracují v komplexním skladovém prostředí, v němž inteligentní skladový systém přiděluje úkoly celé flotile robotů. Takové prostředí vyžaduje sledování flotily v reálném čase. Flexibilita a efektivita operací má v náročné práci robotů velký význam. Pohony LINAK® podpoří výkon mobilních robotů s následujícími klíčovými charakteristikami:

  • Vysoký výkon a energetická účinnost
  • Monitorování stavu a prediktivní údržba
  • Dlouhodobá životnost a spolehlivost

Ve skladovém systému Goods-to-Person podávají autonomní mobilní roboty regály či police k příslušnému pracovníkovi. Eliminují se tak aktivity bez přidané hodnoty (přesuny pracovníků). Robot má integrovanou svislou zvedací plošinu, která polici nebo regál uvolní k přepravě a vrátí jej na správné místo.

 
Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás
 

Vysoký výkon a energetická účinnost
Úzká konstrukce základové desky regálu či police definuje vnější rozměry mobilního robota. Akumulátor, jednotka pohonu a navigační zařízení tedy mnoho místa pro zvedací jednotku neponechávají. Díky kompaktnosti a energetické účinnosti jsou pohony LINAK k použití v autonomních mobilních robotech ideální. Napájecí napětí až 48 V, standardní komunikační rozhraní CANopen nebo IO-link a síla v tahu až 15 000 N jsou jen některými z vynikajících vlastností, které je třeba zmínit.

Monitorování stavu a prediktivní údržba
Systém správy skladu vyžaduje k udržení vysokého výkonu provozu monitorování v reálném čase. Monitorování stavu zajišťované integrovaným řízením pohonů LINAK umožňuje vysoce efektivní správu přepravního parku přizpůsobením kapacity robotů skutečným potřebám skladu. Prediktivní údržba navíc umožní naplánovat servisní intervaly pohonů s udržením dlouhodobé provozuschopnosti.

Dlouhodobá životnost a spolehlivost
Sklady musí pracovat nepřetržitě, aby splňovaly očekávání zákazníků. Odstávky k údržbě a servisu musí být omezeny na minimum. Díky důkladně prověřené konstrukci a vysoké spolehlivosti vyžadují naše pohony jen minimální údržbu a zajistí dlouhodobou provozuschopnost. Pohony LINAK Long Life a Kalkulátor životnosti B10 umožní přizpůsobit pohony servisním intervalům mobilních robotů.

Více informací
Elektrický pohon LINAK LA36
Manipulace s materiálem 101 – jedinečný mobilní robot při obráběcích pracích LINAK® play-icon

Manipulace s materiálem 101 – jedinečný mobilní robot při obráběcích pracích LINAK

play-icon

Bezkomutátorové DC motory | Actuator Academy™

play-icon

B10 Life | Actuator Academy™

Soubory

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Pohony pro mobilní roboty pro manipulaci s materiálem (česky)

Jsme vaším partnerem při řešení zvedacích aplikací v oblasti manipulace s materiálem. Zjistěte, proč jsou naše řešení elektrických pohonů ideální pro vaše mobilní roboty nebo průmyslové vozíky.

Řešení pro manipulaci s materiálem

Elektrické pohony a sloupky pro inteligentní a spolehlivá řešení zvedání v automatizovaných skladech a ve výrobě.

Více informací
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás