Kontaktujte nás zde
Pohony v aplikacích pro manipulaci s materiálem: AMR, logistický vláček, paletový vozík a paletovací kobot

Řešení pro manipulaci s materiálem

Elektrické pohony a sloupky pro inteligentní a spolehlivá řešení zvedání v automatizovaných skladech a ve výrobě.

Vynikající užitná doba v aplikacích pro manipulaci s materiálem

Nepřetržitý provoz a vysoká efektivita jsou klíčovými požadavky na akumulátorové vozíky, mezi něž patří například roboty AMR, paletové vozíky, logistické vláčky a další vybavení pro sklady či výrobu.

Přestávky si vyžaduje pouze dobíjení baterie nebo provádění plánovaných servisních prohlídek. Monitorování a diagnostika automatizovaných systémů v reálném čase sehrávají v udržení vysokého stupně provozuschopnosti důležitou roli.

Pohony a zvedací sloupky LINAK® jsou spojovacím článkem mezi automatizovanými stroji a zbožím určeným k manipulaci. Nabízejí následující důležité vlastnosti:

  • Kompaktní konstrukce
  • Monitorování stavu, přesné ovládání
  • Dlouhodobá životnost

Nabízíme modulární produktové portfolio k zajištění správných řešení pro aplikace s nejrůznějšími požadavky, například pro podvozkové vozíky s kolíkovým hákem, nakládací moduly pro vozíky, regály či palety, logistické vláčky, paletové vozíky a paletovací koboty.

Chcete-li se dozvědět více o našem přístupu k automatizaci v oblasti manipulace s materiálem a výroby, využijte informace uvedené zde.

 

Získejte prostor s kompaktní konstrukcí

Systém LINAK IC Integrated Controller™ (IC™) má několik funkcí podporujících kompaktní design. Řešení IC nabízí až 48V napájení a různá integrovaná průmyslová rozhraní, jako je CANopen, IO-link, průmyslová síť Ethernet nebo I/O. Další komponenty, jako jsou převodníky, řídicí jednotky motoru, přídavné komunikační moduly či externí snímače řízení polohy již nejsou zapotřebí a celek tak může být velmi kompaktní.

 

Udržujte vynikající dobu provozuschopnosti díky monitorování stavu a přesné kontrole

Signály zpětné vazby prostřednictvím standardního rozhraní umožňují vzdálené monitorování a diagnostiku dat. Usnadní se tím předvídání a plánování intervalů údržby, odstraňování problémů a rozhodování o servisních zásazích přímo na místě. Pohon či sloupek se může stát i součástí digitálního dvojčete v aplikaci. Získáte tak trvale dlouhou provozuschopnost a prostoje zkrátíte na minimum. Díky přesné regulaci docílíte vysoké provozní efektivity umožňující paralelní provoz.

 

Jděte do toho

S pohony LINAK Long Life přizpůsobíte pohon životnosti dalších klíčových komponent, jako jsou hnací kola či akumulátory. Budete tak moci snadno plánovat servisní intervaly údržby a předcházet zbytečným odstávkám. Využitím našeho Kalkulátoru životnosti B10 získáte kvalifikovaný odhad životnosti pohonu ve vaší konkrétní aplikaci.

 
Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás
Manipulace s materiálem 101 – jedinečný mobilní robot při obráběcích pracích LINAK® play-icon

Manipulace s materiálem 101 – jedinečný mobilní robot při obráběcích pracích LINAK

Soubory

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Pohony pro mobilní roboty pro manipulaci s materiálem (česky)

Jsme vaším partnerem při řešení zvedacích aplikací v oblasti manipulace s materiálem. Zjistěte, proč jsou naše řešení elektrických pohonů ideální pro vaše mobilní roboty nebo průmyslové vozíky.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás