Kontaktujte nás zde
Lůžka ve zdravotnictví

Nemocniční lůžka

Stárnoucí populace a pokles počtu ošetřovatelů podněcují poptávku po nemocničních lůžkách. Využívání řešení pohonů LINAK zajistí optimální pohyb, propojení s informačním systémem nemocnice a digitálními službami ke zvýšení efektivity práce pečovatelů.

Nemocniční lůžka

Systémová řešení pro nemocniční lůžka

Každý typ nemocničního lůžka musí optimalizovat pohodlí i bezpečnost pacienta a zároveň zajistit ideální ergonomické pracovní podmínky pro ošetřovatele.

Nemocniční lůžka navržená s širokou škálou možností pohybu a funkcí pomohou zmírnit zátěž ošetřovatelů. Společnost LINAK® nabízí více možností nastavení opěradla, opěrky nohou/kolen a výšky. Výkonné možnosti pohybu vylepší ošetřovatelům ergonomii díky ideální pracovní výšce a snadnému polohování lůžka. Pohyb podporovaný elektrickými pohony LINAK zvýší spokojenost na pracovištích.

Řešení elektrických pohonů LINAK poskytují mnohem více než jen hladký a nehlučný pohyb. Představte si přidanou hodnotu:

  • Intelligent Care Solutions™, optimalizace funkcí k usnadnění každodenních pracovních postupů ošetřovatelů
  • Vyšší efektivita péče s rozhraním LINAK LCi™ a digitálními službami
  • OneConnect™, podpora vysoké provozuschopnosti pomocí vzdáleného servisu

Intelligent Care Solutions zvyšují funkčnost
Inteligentní systém LINAK OpenBus™ je založen na modulární platformě a umožňuje využití široké škály příslušenství pro lepší funkčnost a pohodlná řešení, například při vážení pacientů či detekci opuštění lůžka. Aktivace podsvícení při opuštění lůžka usnadní pacientům orientaci ve tmě a pomáhá předcházet nehodám způsobeným pádem. Vážení na lůžku usnadní sledování hmotnosti a pacienti již nemusí s namáhavou pomocí ošetřovatelů opouštět lůžko.

Digitální služby zlepšují efektivitu ošetřovatelů
Komunikační rozhraní LINAK LCi umožňuje propojení s externími systémy a upozorní na opuštění lůžka nebo na úklid v chytrém telefonu, počítači nebo na centrálním ošetřovatelském panelu. Díky možnosti propojení lůžka s produkty třetích stran se nemocniční lůžko stává integrální součástí nemocničního informačního systému a zvyšuje efektivitu ošetřujícího personálu.

Důvěryhodná kontrola a pohyb jsou zásadní
Společnost LINAK je proslulá spolehlivými výrobky s dlouhodobým a bezproblémovým provozem. Nemocniční lůžka bez funkčního pohybu mohou být kritickým problémem – proto vám přinášíme zjednodušení optimalizace procesu technické podpory. Řešení LINAK OneConnect™ zajistí vzdálený přístup k servisním datům pro rychlé a efektivní odstraňování potíží kdekoli na světě se zajištěním vysoké provozuschopnosti lůžka.

Více informací
Servopohonová nemocniční lůžka s produkty LINAK play-icon

Servopohonová nemocniční lůžka

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka play-icon

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Základní OpenBus™ systém pro nemocniční lůžka

Nastavitelná řešení pohonů pro moderní zdravotnictví. Inovujte svůj systém analogových pohonů a využijte řadu výhod nabízených systémem OpenBus™

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás