Kontaktujte nás zde
Lůžka ve zdravotnictví

Lůžka pro domácí péči

Stárnoucí populace, pokles počtu ošetřovatelů a zkracování doby hospitalizace podněcují poptávku po lůžkách pro domácí péči. Využívání řešení pohonů LINAK zajistí optimální pohyb, pohodu, bezpečnost a mobilitu pacientů.

Lůžka pro domácí péči

Řešení systémů pro lůžka v domácí péči

Lůžka pro domácí péči často využívají senioři zůstávající doma nebo pacienti propuštění z hospitalizace domů k zotavení. V obou situacích klient stále vyžaduje pozornost ošetřujícího personálu a může mít omezenou pohyblivost. Je potěšitelné, že většina lidí zůstává v domácím prostředí – cítí se zde bezpečně a často mají vše, co potřebují.

Systémová řešení LINAK® podporují vylepšené pohodlí a bezpečnost klientů a ošetřovatelům zajistí ideální ergonomické pracovní podmínky.

Systémovými řešeními LINAK se vybavují lůžka pro domácí péči s vysokou kvalitou, provozuschopností a celkovým výkonem.

Řešení elektrických pohonů lůžek pro domácí péči nabízejí mnohem více než jenom osvědčené a testované systémy se spolehlivým pohybem:

  • Vylepšená ergonomie
  • Optimalizované pohodlí a bezpečnost pacientů
  • Efektivní pohyb pro transport a skladování lůžek

Vylepšená ergonomie

Systémy elektrických lineárních pohonů v lůžkách pro domácí péči nabízejí možnost současného polohování opěradla, opěrky nohou/kolenní opěrky a výšky. Pohyby se kombinují do vzorců usnadňujících ošetřujícímu personálu práci ve správné ergonomické pracovní výšce. Pohyb podporovaný elektrickými pohony LINAK následně zvýší spokojenost na pracovištích.

 

Optimalizace pohodlí a bezpečnosti pacientů

Pád z lůžka může být pro seniory smrtelný. Elektrické lineární pohony LINAK zajistí spuštění lůžka do výšky podlahy a pomohu tak předcházet pádům či nehodám. Nízká poloha nad podlahou omezí riziko zranění při pádu z lůžka.

Přesunutí lůžka do správné výšky umožní snadné uléhání a vstávání. Osoba v lůžku dosáhne nohama na podlahu i vsedě na okraji. Další výhodou je stabilita při uléhání a vstávání.

 

Připraveno pro transport a skladování lůžek

Lůžka pro domácí péči se často používají omezenou dobu a následně se stěhují k jinému klientovi. Pro usnadnění přepravy jsme do systémů integrovali tlačítko rychlé volby k úplnému zatažení všech pohonů. Usnadní se tak skládání lůžka k zajištění rychlého a praktického transportu. Vyměnitelné kabely pro snadné připojení systému nabídnou rychlou a efektivní montáž i demontáž při transportu.

Více informací

Soubory

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás