Kontaktujte nás zde
Lůžka ve zdravotnictví

Lůžka na JIP

Závažná a kritická onemocnění zvyšují potřebu lůžek na jednotkách intenzivní péče. Využití řešení pohonů LINAK přináší skvělou konstrukční flexibilitu a svobodu přizpůsobování lůžek na JIP pro optimální pohyb, funkčnost a bezpečnost.

Výrobky LINAK v lůžku na JIP

Systémové řešení pro lůžka na JIP

Lůžka pro JIP navržená s širokou škálou možností pohybu a funkcí usnadní ošetřovatelům každodenní práci a zvýší jejich efektivitu. Výkonné možnosti pohybu poskytnou ošetřujícímu personálu vylepšenou ergonomii s ideální pracovní výškou a snadným polohováním pacientů.

Používání řešení elektrických pohonů představuje několik výhod:

  • Vylepšenou ergonomii
  • Optimalizované pohodlí a bezpečnost pacientů
  • Vylepšenou funkčnost a efektivitu

Zdravotnictví se dlouhodobě potýká s problémem nedostatku ošetřovatelského personálu. Nemocnice i jednotky intenzivní péče jsou tak mimořádně vytíženy a naléhavě potřebují nástroje a vybavení k podpoře každodenních pracovních činností.

Vylepšená ergonomie
Elektrický pohyb lůžek na JIP nabízí řadu možností nastavení opěradla, opěrky nohou/kolen, výšky, náklonu a rozložení lůžka. Pohyby se kombinují do pohybových vzorců k zajištění správné pracovní výšky, vylepšené ergonomie a usnadnění práce pečovatelům. Pohyb podporovaný elektrickými pohony LINAK® zvýší spokojenost na pracovištích.

Optimalizované pohodlí a bezpečnost pacientů
Cítí-li se pacienti pohodlně, budou se pravděpodobné rychleji zotavovat a dosáhnou lepších zdravotních výsledků. Komfort pacientů je u lůžek na JIP životně důležitý. Pohybové vzorce LINAK zajistí rychlý a plynulý pohyb, například do požadované polohy...

  • Pohodlná poloha křesla při jídle, sledování televize či podpora polohování kardiackého křesla
  • Snadné uléhání a vstávání zvýší bezpečnost klienta/pacienta a omezí riziko pádu
  • Automatické nastavování poloh pro větší pohodlí
  • Tlačítko, jež jedním dotykem provede rychlé nastaveni polohy pro CPR nebo Trendelenburgovy polohy v nouzových situacích

Ovládací prvky na bočních panelech uvnitř lůžka umožní pacientům kdykoli provést vlastní nastavení lůžka bez pomoci ošetřovatelů. Vylepší se pohoda a nezávislost pacienta, uleví se ošetřovatelům.

Vylepšená funkčnost a efektivita
Systémová řešení LINAK založená na modulární platformě nabízejí příslušenství ke zvýšení funkčnosti a získání pohodlných řešení, jako je například vážení v lůžku. Ošetřovatelům se usnadní sledování hmotnosti pacientů, aniž by museli s namáhavou pomocí ošetřovatelů opouštět lůžko.

Důvěryhodná kontrola a pohyb jsou zásadní
Společnost LINAK je proslulá spolehlivými výrobky s dlouhodobým a bezproblémovým provozem. Lůžka na JIP bez funkčního pohybu mohou být kritickým problémem – proto vám přinášíme zjednodušení optimalizace procesu technické podpory. Řešení LINAK OneConnect™ zajistí vzdálený přístup k servisním datům pro rychlé a efektivní odstraňování potíží kdekoli na světě pro zajištění vysoké provozuschopnosti lůžka.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás