Kontaktujte nás zde
Typy lůžek: domácí péče, pečovatelský ústav, nemocnice, JIP s produkty LINAK, v zobrazeném prostředí.

Lůžka ve zdravotnictví

Řešení s pohony LINAK umožňují výkonný pohyb zajišťující zdravotnickému personálu ideální ergonomické pracovní podmínky bez kompromisů v oblasti pohodlí a bezpečnosti pacientů.

Systémy pohonů pro lůžka ve zdravotnictví

Kombinace stárnoucí populace, delší průměrné délky dožití a nižšího počtu ošetřovatelů představuje pro pečovatele značnou zátěž. Kromě toho roste i počet obézních pacientů.

Společnost LINAK® chápe, jak tyto trendy zdravotnictví ovlivňují. Naše řešení pohonů byla vyvinuta tak, aby takovým výzvám efektivně čelila.

Vysoce kvalitní, spolehlivá a výkonná řešení systémů pohonů jsou nezbytná, ať už se jedná o základní řešení pro lůžka pro domácí péči, pokročilá systémová řešení pro lůžka v domech s pečovatelskou službou, nemocniční lůžka či lůžka na JIP.

Díky inteligentnímu systému LINAK OpenBus™ lze systémy pohonů doplnit rozsáhlou řadou funkcí, jako je podsvícení lůžka, vážení pacientů či detekce opuštění lůžka, a zvýšit tak pohodlí i bezpečnost.

Řešení LCi™ nabízí ve své třídě nejlepší flexibilitu systémových dat k optimalizaci pracovních postupů ve zdravotnictví a ke zlepšení života ošetřovatelů, lékařů a servisních techniků.

Použití pohonů LINAK přináší mnohem více, než jen plynulý a tichý pohyb – podporuje spokojenost na pracovištích.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás