Kontaktujte nás zde
Lékařské zobrazování

Rentgenový stůl

Vzhledem ke stárnoucí populaci pozorujeme zvýšený důraz na léčbu a potřebu diagnostického zobrazování pomocí rentgenových stolů. Ke zvýšení efektivity práce zdravotnického personálu vytváří systémy pohonů LINAK pohyb, zvyšují bezpečnost a zajišťují propojení s digitálními službami.

Rentgenové stoly pro lékařské zobrazování ve zdravotnických řešeních s lineárními pohony LINAK

Systémová řešení pro rentgenové stoly

Každý typ operačního stolu musí optimalizovat pohodlí a bezpečnost pacientů se současným zajištěním ideálních ergonomických pracovních podmínek pro zdravotnický personál. Nedostatek pracovníků ve zdravotnictví je prokazatelnou skutečností. Tlak na zdravotnický systém vyžaduje zařízení a vybavení pro podporu při každodenních ošetřovatelských postupech.

Rentgenové stoly s elektrickými pohony LINAK nabízejí širokou škálu možností pohybu a funkcí, jež pomohou mírnit rostoucí tlak na odborníky. Naše systémy pohonů budou pro aplikace diagnostického zobrazování velkým obohacením. Získané benefity:

  • Flexibilita pohybu podporuje konstrukční rozmanitost
  • Zlepšení pohodlí a bezpečnosti pacientů
  • OneConnect™ – podpora provozuschopnosti pomocí vzdáleného servisu

Nedostatek pracovníků ve zdravotnictví je prokazatelnou skutečností. Tlak na zdravotnický systém vyžaduje zařízení a vybavení pro podporu při každodenních ošetřovatelských postupech.

 
 

Zvýšení svobody designu díky flexibilitě pohybu

K umožnění přizpůsobení aplikací rentgenových stolů vycházejí systémy LINAK z modulární platformy a jsou navrženy pro škálovatelný výkon. Znamená to, že získáte širokou škálu produktů vhodných pro každou aplikaci s vysokými nároky na výkon, omezený prostor či hlučnost.

 

Optimalizovaný pohyb a bezpečnost

Přesný a plynulý pohyb hraje zásadní roli a nezbytným aspektem optimálního průběhu vyšetření na rentgenovém sále je také bezpečnost.

  • Flexibilní pohyby a pohybové vzorce zkvalitní vyšetření pacienta
  • Snadné uléhání a vstávání zvyšuje bezpečnost a snižuje možnost nehod při pádu
  • Tlačítko rychlé volby pro okamžitý přesun do přednastavené Trendelenburgovy polohy
 

Důvěryhodná kontrola a pohyb jsou nezbytné

Společnost LINAK je proslulá vysoce kvalitními výrobky se skvělou obsluhou. Je velmi důležité, aby rentgenový stůl správně fungoval. Proto vám přinášíme zjednodušení optimalizace procesu technické podpory v rámci řešení LINAK OneConnect™. Řešení zajistí vzdálený přístup k servisním datům pro rychlé a efektivní odstraňování potíží kdekoli na světě se zajištěním vysoké provozuschopnosti rentgenového stolu.

Více informací

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás