Kontaktujte nás zde
Kuchyně

Stolní odsavače/odsávací digestoře

Systémy pohonů LINAK vám umožní vysouvat kuchyňské stolní odsavače a skrýt je do stolních desek, nejsou-li používány.

Odsávací digestoře

Řešení pohonů pro odsávací digestoře

Kuchyně se stále více stávají nedílnou součástí obývacího pokoje či jídelny obytných domů. Tento trend vytváří potřebu flexibilnějších konstrukčních řešení této centrální místnosti. S rostoucím počtem funkcí je třeba pečlivě zvažovat využití potřebného prostoru. Používání pohonů LINAK k zajištění vysouvání a skrývání stolních odsavačů ušetří místo a přinese několik cenných výhod:

  • Spolehlivá řešení s nízkou hladinou hluku
  • Jedinečná aplikace se snadno integrovatelným pohybem
  • Globální partner s rozsáhlými zkušenostmi

Estetika a funkčnost v moderních kuchyních kráčí ruku v ruce. Současný trend razí otevřený prostor – přípravnu jídla sloučenou s jídelním a obývacím pokojem. Ukrytí nepoužívaného odsavače do kuchyňského stolu je jedním ze způsobů optimalizace využití prostoru. Systémy pohonů LINAK umožňují výrobcům takováto řešení nastavitelných stolních odsavačů nabízet.

Spolehněte se na odolné nehlučné pohony
Nesmírně elegantní, kompaktní a téměř bezhlučné lineární pohony LINAK jsou neuvěřitelně robustní a velmi odolné. Před uvedením na trh vše prochází důkladným testováním. Zajistí se tím dlouhá životnost vaší aplikace s minimální potřebou údržby.

Buďte jedineční se snadno integrovatelným řešením
Pohyblivé kuchyňské aplikace umožňující uživatelům přizpůsobení a optimalizaci ergonomie jsou zcela novým konceptem. Nabídka nastavitelného stolního odsavače s jednoduchým a intuitivním ovládáním pozorného výrobce nepochybně postaví do čela. Výrobky LINAK se velmi snadno integrují – aniž by docházelo k narušování celkového designu kuchyně nebo stolu. V nejinovativnějších kuchyních světa se snoubí funkčnost s designem.

Tvořte s globálním zkušeným partnerem
Za posledních více než 30 let společnost LINAK elektrický lineární pohon velmi zdokonalila a organizace se rozrostla zakládáním dceřiných společnosti po celém světě. Zvolíte-li společnost LINAK za svého preferovaného dodavatele, získáte příležitost čerpat ze studnice špičkových znalostí a rozsáhlých zkušeností na trhu.

Více informací
Systémy odsávacích digestoří

Soubory

Zaostřeno na kuchyně (česky)

Pozvedněte svou kuchyň na vyšší úroveň Možnostem vylepšování kuchyní budoucnosti pomocí elektrického pohybu se meze nekladou.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro kuchyně

Systémy pohonů LINAK zajišťují výškové polohování stolních desek či stolů a vysouvání odsavačů nebo polic v moderních kuchyních.

Více informací

Videa s tématikou digestoří

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v odsávacích digestořích. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem play-icon

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás