Kontaktujte nás zde
Kuchyně

Kuchyňské úložné prostory

Pohony LINAK pomáhají police vysouvat a opět je zasouvat dovnitř multifunkčních kuchyňských ostrovů.

Kuchyně – úložné prostory

Vytvářejte inteligentní kuchyňské úložné prostory využitím řešení pohonů

Kuchyně a obývací pokoje se v moderních domech slučují. Lidé se chtějí setkávat při vaření a přípravě jídel, což od návrhářů kuchyní vyžaduje nový způsob myšlení. Klíčovými otázkami jsou funkčnost a využití prostoru. Pohony LINAK a systémy sloupků vám pomohou vytvořit řešení inteligentních kuchyňských úložných prostorů a nabídnout několik cenných výhod.

  • Snadná integrace s celkovým designem
  • Spolehlivé a elegantní systémy k vytváření jedinečných řešení
  • Globální partner s rozsáhlým přehledem o trzích

Inteligentní život spočívá v maximálním využití toho, co máte. Součástí tohoto trendu je optimalizace využití prostoru v kuchyní. Uložení nepoužívaných věcí do vnořených policových skříněk uvnitř kuchyňských ostrovů je jen jedním z nápadů. Systémy elektrických pohonů LINAK nahrávají konceptu „chytrého bydlení“ a pomohou ve vaší aplikaci využít volný kuchyňský prostor podle vaší fantazie.

Nabízíme pohyb polic bez kompromisů
Kompaktní konstrukce výrobků LINAK vám pomůže integrovat do aplikací nastavitelnost, aniž byste narušili celkový design kuchyně. Naše široké produktové portfolio vám umožní sestavit řešení pro libovolný nápad, přání či potřebu.

Osvědčené a testované pohony a sloupky pro jedinečná řešení
Každý výrobek je před opuštěním továrny velmi pečlivě testován. Získáte tak možnost nabízet nastavitelné aplikace s dlouhou životností a minimální potřebou údržby. Trvanlivost, plynulý pohyb a nízká hlučnost spolu s intuitivním ovládáním vám poskytnou elegantní řešení vaší jedinečné úložné aplikace.

Využijte dostupnost globálního partnera s rozsáhlými zkušenostmi
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí a vyrábí pokročilé systémy elektrických pohonů. Díky dceřiným společnostem rozesetým po celém světě a automatizované výrobě v Evropě, Asii a USA nabízíme důkladný přehled o trzích, avšak zároveň jsme připraveni zákazníkům i pečlivě naslouchat.

Více informací
Kuchyňský úložný systém

Soubory

Zaostřeno na kuchyně (česky)

Pozvedněte svou kuchyň na vyšší úroveň Možnostem vylepšování kuchyní budoucnosti pomocí elektrického pohybu se meze nekladou.

Kuchyň v pohybu

Zdravá pracovní poloha je důležitá při všech našich každodenních činnostech bez ohledu na to, zda jsme v zaměstnání či doma. Právě proto společnost LINAK vyvinula koncept Baselift pro výškové nastavitelné kuchyňské pracovní plochy.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro kuchyně

Systémy pohonů LINAK zajišťují výškové polohování stolních desek či stolů a vysouvání odsavačů nebo polic v moderních kuchyních.

Více informací

Úložné kuchyňské prostory

Poptávka po optimálním využití úložných prostor v moderních kuchyních vyžaduje kreativní řešení. Společnost LINAK nabízí několik inovativních řešení systémů pro nastavitelné úložné aplikace. Tyto systémy využívají tiché lineární sloupky, sloupky s motorkem v krytu nebo vestavné servopohony.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás