Kontaktujte nás zde
Konzoly

Konzoly v řídícím centru

Zvedací sloupky LINAK obstarají veškerý výkon a rychlost pro dokonalé polohování i nejtěžších pultů a dispečinkových pracovišť – ve kvalitě, jíž můžete důvěřovat. Přidáte flexibilitu designu s ergonomií a získáte dokonalé systémové řešení pro důležité aplikace.

Konzola pro vysoké zatížení v řídicí místnosti se čtyřmi zvedacími sloupky LINAK LC1

Výkon, flexibilita a ergonomie pro konzoly

Budujete-li řešení pro kriticky důležité odolné velíny a řídicí centra vytvářené na míru každému zákazníkovi, potřebujete výškově nastavitelný zvedací systém umožňující flexibilní integraci, na nějž se můžete spolehnout i v nejnáročnějších prostředích. Využijete-li k dosažení těchto cílů systémy elektrických sloupků LINAK®, získáte řadu užitečných výhod:

  • Důkladně testované a spolehlivé zvedací sloupky pro vysoké zatížení
  • Flexibilní a snadno integrovatelné systémy typu Plug & Play™
  • Místní partnerství a přítomnost s globálními zkušenostmi

Operátoři v nepřetržitých provozech řídicích center a velínů potřebují flexibilní ergonomická řešení, která lze přizpůsobit individuálním potřebám. Udržování bdělosti, zdraví a ostražitosti uživatelů je klíčové.

Při vytváření řešení pro kriticky důležitá prostředí, jako jsou zpracování ropy a plynu, armáda, policie, rozvodné sítě, průmyslové aplikace či výzkum vesmíru, musí být vaše řešení spolehlivá, aby zajistila řádnou ergonomii dodávaných produktů.

Testováno k zajištění důvěryhodnosti
V kriticky důležitých aplikacích, jako jsou dispečinky tísňového volání, pulty řízení letového provozu, velíny a kontrolní konzoly, dispečinkové pulty a pracovní stanice, se selhání prostě nepřipouští. Každý výrobek LINAK proto před uvedením na trh prochází rozsáhlou řadou zkoušek. Získáte jistotu, že zvedací sloupek byl vyroben a testován k zajištění vynikající odolnosti. Pokud je synonymem vaší dobré pověsti spolehlivost, můžete s ní u zvedacích sloupků LINAK bezpečně počítat.

Flexibilita pro lepší design
Všechny díly LINAK jsou navrženy tak, aby umožňovaly připojení „Plug and Play“ s konstrukční i funkční kompatibilitou všech součástí. Výškově nastavitelný elektrický lineární zvedací systém LINAK lze díky tomu snadno integrovat do konzol řídicích center, dispečinkových pultů, dispečinkových pracovišť apod.

Systémy zvedacích sloupků LINAK lze použít samostatně nebo jako součást paralelního 2, 3 nebo 4sloupkového systému v rámci multiparalelních systémů tvořených až 16 sloupky. Zvedací sloupky LINAK nabídnou flexibilitu potřebnou k zajištění solidního výkonu v libovolném designu. Díky naší řadě zvedacích sloupků zajišťujících plynulý, ergonomický, přesný a tichý pohyb výrazně zlepšíte uživatelský komfort. Bez kompromisů.

Jistíme vám záda
Zákazníci vaší značce důvěřují. Máte jistotu, že společnost LINAK dodá vždy spolehlivá, výkonná a ergonomická řešení, jež dokonale fungují a ochrání vaši dobrou pověst. Společnost LINAK již přes 30 let neustále vyvíjí systémy elektrických lineární pohonů a rozsáhlé portfolio výrobků zahrnuje širokou škálu návrhů konzol. Partnerstvím se společností LINAK získáte podporu na světové úrovni a špičkovou kvalitu. Díky 30 místním prodejním kancelářím rozumíme lokálnímu tržnímu prostředí, mluvíme vaším jazykem, podělíme se s vámi o odborné znalosti založené na globálních zkušenostech a zachováme konkurenceschopnost vaší společnosti. Kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Více informací
Velín a řídící centrum vybavené nastavitelnými ergonomickými pracovišti a konzolami pro vysoké zatížení
Upoutávka – LC1 DESKLINE – video play-icon

LC1 DESKLINE – síla důvěry

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Řešení pro konzoly

Společnost LINAK nabízí výkonné zvedací sloupky pro vysoké zatížení ke konzolám v řídicích centrech a dispečincích charakterizovaných kritickou důležitostí spolehlivosti v nepřetržitém provozu.

Více informací
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás