Kontaktujte nás zde
Polohovatelné ovládací a kontrolní konzoly v kriticky důležitých řídicích centrech

Řešení pro konzoly

Společnost LINAK nabízí výkonné zvedací sloupky pro vysoké zatížení ke konzolám v řídicích centrech a dispečincích charakterizovaných kritickou důležitostí spolehlivosti v nepřetržitém provozu.

Síla důvěry. Zvedací sloupky pro konzoly v řídicích centrech

V oblasti dispečinkových pracovišť neustále sílí trend centralizace v datově řízených sítích. Vytvoření nejlepších možných ergonomických konzol a pracovišť pro každý jednotlivý projekt vyžaduje zvedací sloupky navržené pro maximální zdvih, jež vyhoví různorodým výškám postavy pracovníků obsluhy – spolehlivé zvedací sloupky s dlouhou životností a potřebným výkonem k bezpečnému zvedání nejtěžších konzol a dispečinkových pracovišť. Zvedací sloupky LINAK® pro vysoké zatížení nabídnou následující výhody:

  • Výkonnost, dlouhá životnost, vysoké zatížení
  • Optimální poměr zdvihu BID pro maximální flexibilitu ergonomie
  • Flexibilita konstrukce – pro snadnou montáž a jednoduchou integraci do systému
  • Plynulý paralelní pohon s mimořádně tichým provozem
  • Zvedací sloupky s dlouhou životností byly důkladně testovány k zajištění naprosté spolehlivosti.

Řízení provozu: spolehlivost je klíčová
Příklady aplikací v některých kriticky důležitých prostředích: Letištní řídicí věže, centra tísňového volání a záchranné služby, armáda, policie, doprava, energetické sítě, průmyslové aplikace či výzkum vesmíru. Řešení musí být spolehlivá. Koncoví zákazníci musí mít jistotu, že výrobci jejich konzolí a pracovních stanic používají pouze nejlepší komponenty. A pokud jde o kvalitu, na společnost LINAK se můžete zcela spolehnout.

Ergonomický design pro maximální soustředěnost
Operátoři v nepřetržitých provozech řídicích center a velínů musí být vybaveni flexibilními ergonomickými řešeními, která lze snadno přizpůsobit individuálním potřebám. Udržování bdělosti, zdraví a ostražitosti uživatelů je prvořadé, neboť integrita provozu konec konců spočívá v lidských rukou. K vytvoření co nejlepších ergonomických konzol a pracovišť pro každý jednotlivý projekt je řada zvedacích sloupků LINAK navržena tak, aby vyhovovala všem výškám postavy pracovníků obsluhy. Nabídne také potřebný výkon k opakovanému a spolehlivému zvedání nejtěžších konzol a dispečinkových pracovišť.

V sázce je pověst
Oblast podnikání výrobců konzol pro řídicí centra a velíny, dispečinkové pulty a dispečinková pracoviště stojí na důvěře a dobré pověsti. Jedná se o fundamentální přidanou hodnotu pro zákazníky s kriticky důležitými úkoly. Zvedací sloupky LINAK vyrábíme s ohledem na odolnost. Cílem je zajistit odolnost a dlouhou životnost, jež prakticky eliminuje nutnost údržby.

Jistíme vám záda
S řešeními LINAK mohou výrobci vytvářet zcela spolehlivé a ergonomické konzoly pro řídicí centra a velíny, jež spolehlivě pracují i v náročných prostředích. Zvedací sloupky LINAK vyrábíme s ohledem na odolnost. Cílem je zajistit odolnost a dlouhou životnost, jež prakticky eliminuje nutnost údržby.

V kriticky důležitých aplikacích získají zákazníci jistotu, že je výrobky LINAK podrží. Na každý zvedací sloupek značky LINAK se můžete zcela spolehnout. Díky našim 30letým zkušenostem s elektrickými lineárními sloupky můžete očekávat nejkvalifikovanější služby skvělé zpracování produktů. Globální přítomnost společnosti LINAK vám zajistí bezprostřední kontakt s přehledem o trzích.

Upoutávka – LC1 DESKLINE – video play-icon

LC1 DESKLINE – síla důvěry

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás