Kontaktujte nás zde
Komfortní nábytek

Naklápěcí pohovky s maximálním komfortem

Systémy pohonů pro elektricky polohovatelné pohovky umožňují polohování pouhým stisknutím tlačítka. Díky sériovému připojení Plug and Play, omezenému počtu kabelů a bezdrátovému ovládání lze systémy snadno integrovat téměř do jakékoli konstrukce.

Elektricky polohovatelná naklápěcí pohovka se systémem pohonů LA10

Elektrické systémy pohonů pro vysoce kvalitní naklápěcí pohovky

Flexibilní řešení pro komplexní aplikace
Systém pohonů LINAK® pro naklápěcí systémy je ideální pro aplikace s mnoha polohovatelnými prvky, jako jsou například naklápěcí pohovky. Kompaktní design systému a omezený počet kabelů usnadňují integraci do libovolného designu pohovky. S bezdrátovou řídicí jednotkou budete mít k dispozici flexibilní možnosti montáže pro různé části aplikací pomocí jednoho či více způsobů ovládání.

Běžné problémy vyřešeny
Systém tvoří až 5 sériově zapojených pohonů, jedna či více řídicích jednotek a nabíjecí vstup. Princip řetězení umožňuje připojit systém v libovolném pořadí a díky absenci kontrolboxu získáte maximální volnost designu. Celý systém vychází z výzkumu a podnětů několika zúčastněných stran napříč hodnotovým řetězcem elektrických polohovatelných systémů a řeší nejčastější problémy, jako jsou přetržené kabely, proměnlivé vestavné rozměry či hluboce vybité akumulátory.

Optimalizované bateriové řešení
Důležitým prvkem systémového řešení je baterie LINAK BA002. Inteligentní bateriový box řeší hned několik problémů zjištěných během výzkumu v terénu, zejména hluboké vybíjení. Systém se stává ještě atraktivnějším, neboť baterie a možnosti nabíjení nabízejí volnost umístění aplikace.

Více informací
LA10 a BP12

Soubory

Systémy pohonů pro naklápěcí křesla

Seznamte se s našimi spolehlivými systémy pohonů pro polohovatelná křesla s bezdrátovou řídicí jednotkou. Provedli jsme výzkum s cílem zjistit, zda tento systém zohledňuje celý hodnotový řetězec.

Brožura k aplikaci My Recliner™

Aplikaci LINAK My Recliner™ můžete používat jako druh ručního ovládání. Zjistěte, co aplikace nabízí a jak si ji přizpůsobit.

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například komfortních lůžek, naklápěcích křesel a pohovek.

Více informací

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás