Kontaktujte nás zde
Komfortní nábytek

Naklápěcí křesla

Systémy pohonů LINAK pro polohovatelná křesla se snadno začleňují do téměř libovolného designu. Součásti systému jsou malé a snadno se skryjí v designu vašeho produktu. Konfigurace a přizpůsobení vašemu jedinečnému designu je jednodušší než kdykoli předtím. Několik inovativních detailů navíc výrazně zvýší kvalitu vašeho polohovacího systému.

Naklápěcí křeslo

Elektrické systémy pohonů pro kvalitní naklápěcí křesla

Navrhování elegantního komfortního nábytku a polohovatelných křesel není nikterak snadný úkol. Zákazníci jsou nároční a požadují aplikace elegantního vzhledu s plynulým tichým chodem a dlouholetou životností. Také ovládání polohování musí být jednoduché, intuitivní a s rychlou odezvou. Pohony LINAK® vše uvedené splňují:

  • Kvalitní pohyb s nižším počtem kabelů
  • Praktické možnosti konfigurace k souladu s vaším designem
  • Svoboda designu bez kompromisů
 

Společnost LINAK® má téměř 20leté zkušenosti s výrobou inovativních pohybových řešení pro komfortní nábytek. Optimalizace designu a funkce bez negativních kompromisů není snadný úkol. Jedná se pravděpodobně o nejpodstatnější část práce, kterou je třeba k dosažení úspěchu zvládnout. Naším úkolem je zajistit, abyste získali nejspolehlivější systém na světě se zachováním svobody designu. Takové jsou zásady našich postupů

Eliminujte slabá místa a zvyšte kvalitu
Ohnuté a poškozené kabely v pohybových systémech bývají nezřídka hlavní příčinou poruch a nestabilního výkonu. Řešení LINAK využívá k propojení pohybových systémů s ovládacími panely bezdrátovou technologii Bluetooth®. Eliminací kabelů vyžadujících ohýbání odstraníte příčinu potíží a zajistíte svým zákazníkům spolehlivý výkon.

Využijte přizpůsobitelnou konfiguraci systému pro naklápěcí křesla
Žádné dva návrhy křesel nejsou stejné. Design tohoto typu nábytku rychle podléhá změnám módy a trendů. Naše pohybové systémy vám umožní konfigurovat a rekonfigurovat rychlost pohonů či délku zdvihu tak, aby vyhovovaly jakémukoli designu vašich křesel. Přestože je systém modulární a nabízí řadu možností, vše do sebe zapadá na principu Plug and Play a montáž je tak neuvěřitelně rychlá a intuitivní.

Zachovejte si svobodu designu s neviditelným řešením pohybu
Systémy pohonů pro polohovatelná křesla se musí v celkové konstrukci křesla zcela ztratit. Řešení LINAK pro naklápěcí křesla tvoří méně dílů než jiné systémy, působí mimořádně diskrétně a snadno se skryjí uvnitř konstrukce. Vaši návrháři tak získají plnou svobodu designu. 
Chcete-li se dozvědět více o vysoce kvalitních systémech pohonů pro naklápěcí křesla, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.   

 
Více informací
LA10 a BP12

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Systémy pohonů pro naklápěcí křesla

Seznamte se s našimi spolehlivými systémy pohonů pro polohovatelná křesla s bezdrátovou řídicí jednotkou. Provedli jsme výzkum s cílem zjistit, zda tento systém zohledňuje celý hodnotový řetězec.

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například komfortních lůžek, naklápěcích křesel a pohovek.

Více informací

Videa s tématikou naklápěcích křesel

Získejte více informací o systémech elektrických pohonů pro naklápěcí křesla

Video s bateriovým zdrojem BA002 pro naklápěcí křesla, jenž je optimalizován pro skladování a přepravu režimem hlubokého spánku play-icon

Bateriový zdroj BA002 pro systémy do polohovatelných křesel

Video baterie BA002 elektrického lineárního pohon pro naklápěcí křesla při velmi nepravděpodobném selhání článku. play-icon

Baterie LINAK BA002 optimalizovaná pro dlouhou přepravu a dlouhodobé skladování

play-icon

Vyhněte se problémům s kvalitou u elektricky polohovatelných křesel

play-icon

Snadno nakonfigurujte pohony křesla přímo na místě

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás