Kontaktujte nás zde
Komfortní nábytek

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například komfortních lůžek, naklápěcích křesel a pohovek.

Elektrické pohony udělají z dobrého nábytku ještě lepší

Narůstá trend větších možností polohování komfortního nábytku – v obytných domech, hotelových pokojích i relaxačních prostorách. Uživatelé se zaměřují na význam odpočinku a relaxace po dlouhých hodinách v zaměstnání a skvělý požitek ze zvýšeného komfortu. Společnost LINAK vám pomůže vytvořit polohovatelný nábytek s lepší a intuitivnější obsluhou. Volbou systému LINAK získáte následující výhody:

  • Spolehlivé a výkonné systémy pro vysokou úroveň pohodlí
  • Širokou škálu možností rozsáhlého portfolia výrobků
  • Podporu globálního partnera s více než 30letými zkušenostmi

S našimi systémy pohonů docílíte designu přesně podle požadavků zákazníků.

Integrujte do svých návrhů výkonné pohony
Pohony LINAK jsou určeny pro každodenní používání a jejich konstrukce zajistí dlouhodobou životnost. Naše řešení musí být výkonná a spolehlivá – od vývoje a výroby až po praktickou aplikaci. Všechny výrobky jsou důkladně testovány – rovněž jako systém – a splňují všechny nezbytné normy a požadavky. Zároveň vše vypadá elegantně a diskrétně – bez negativních vlivů na design vašeho nábytku.

Získejte široké portfolio produktů
Společnost LINAK vám nabídne potřebný produkt, ať už hledáte kompaktní design pro naklápěcí křesla nebo multifunkční řešení ke komfortním lůžkům. Designéři získají řadu příležitostí k vytváření přesných odpovědí na požadavky trhu s možnostmi rozlišování mezi modely a značkami. Spotřebitelům pociťujícím odpovědnost za životní prostředí nabídnete řešení ZERO™ s prakticky nulovou spotřebou energie v pohotovostním režimu.

Spolehněte se na globálního partnera s rozsáhlými zkušenostmi
Ve společnosti LINAK se již přes 30 let soustředíme výhradně na vývoj elektrických pohonů. Během této doby jsme své portfolio neustále rozšiřovali o kompletní systémy včetně řady nejrůznějších možností ovládání. Vyznáváme otevřený přístup k novým partnerstvím. Díky své globální přítomnosti máme přehled o místních trzích a nabízíme snadno přístupnou podporu.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Zhlédněte video: Systémy pohonů LINAK pro naklápěcí křesla play-icon

Systém pohonů LINAK pro naklápěcí křesla. Když pohodlí rozhoduje.

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Systémy pohonů pro naklápěcí křesla

Seznamte se s našimi spolehlivými systémy pohonů pro polohovatelná křesla s bezdrátovou řídicí jednotkou. Provedli jsme výzkum s cílem zjistit, zda tento systém zohledňuje celý hodnotový řetězec.

Brožura k aplikaci My Recliner™

Aplikaci LINAK My Recliner™ můžete používat jako druh ručního ovládání. Zjistěte, co aplikace nabízí a jak si ji přizpůsobit.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás