Komfortní nábytek

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například v komfortních lůžkách, naklápěcích křeslech a pohovkách.

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například v komfortních lůžkách, naklápěcích křeslech a pohovkách.

Elektrické pohony udělají z dobrého nábytku ještě lepší

V poledních 10 letech narůstá poptávka po lepší polohovatelnosti komfortního nábytku. Uživatelé se zaměřují na význam odpočinku a relaxace po dlouhých hodinách v zaměstnání a skvělý požitek ze zvýšeného komfortu. Společnost LINAK usiluje, aby byl nábytek stále lepší, a využívání dokonalého designu intuitivnější – vše s cílem vytvořit hodnotu pro koncové uživatele. Volbou řešení LINAK získáte následující výhody:

  • Spolehlivé a výkonné systémy pro vysokou úroveň pohodlí
  • Širokou škálu možností rozsáhlého portfolia výrobků
  • Spolupráci s globálním partnerem s více než 30letými zkušenostmi

Se systémy pohonů LINAK docílíte designu přesně podle požadavků zákazníků. Nabídnete jednoduchý intuitivní systém nabízející optimální komfort nebo konfiguraci s dodatečnými funkcemi jako je ruční ovládání, masáž nebo podsvícení lůžka  v rámci pokročilých systémů. 

Integrujte do svého návrhu výkonné pohony
Výrobky LINAK jsou určeny pro každodenní používání s dlouhodobou životností. Řešení tak musí být výkonná a spolehlivá – od vývoje a výroby až po praktickou aplikaci. Všechny výrobky LINAK jsou důkladně testovány – rovněž jako systém – a splňují všechny nezbytné normy a požadavky.

Disponujeme širokým portfoliem produktů
Společnost LINAK nabídne vždy ten správný výrobek, ať už potřebujete kompaktní design nebo hledáte multifunkční řešení. Designéři tak získávají volný prostor příležitostí při vytváření přesných odpovědí na požadavky trhu s rozlišováním mezi modely a značkami. Koncovým zákazníkům pociťujícím odpovědnost za životní prostředí budete moci nabídnout řešení ZERO™ s prakticky nulovou spotřebou energie v pohotovostním režimu. 

Důvěřujte globálnímu partnerovi s rozsáhlými zkušenostmi
Ve společnosti LINAK se již přes 30 let soustředíme výhradně na vývoj elektrických pohonů. Společnost LINAK vyznává otevřený přístup k novým partnerstvím. Díky své globální přítomnosti disponuje přehledem o místních trzích a nabízí snadno přístupnou podporu.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Výkonné jednopohonové systémy CBH pro relaxační lůžka play-icon

Výkonné jednopohonové systémy CBH pro relaxační lůžka

LINAK – výrobky světové třídy play-icon

LINAK – výrobky světové třídy

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Buďte mobilní

Použijte baterii BA001 a zajistěte mobilitu svých aplikací. Přečtěte si brožuru a inspirujte se mobilitou.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.