Kontaktujte nás zde
Farmy a stáje

Ventilační systémy pro živočišnou výrobu

Systémy elektrických pohonů pomáhají udržovat zvířata ve stájích a hospodářských budovách zdravá zajištěním přísunu čerstvého vzduchu inteligentně vyváženého s vnějšími povětrnostními podmínkami.

Stájové větrání

Udržujte zdravé podmínky pro hospodářská zvířata pomocí spolehlivé ventilace

V současné době nabývají většího významu dobré životní podmínky zvířat a bezvadná hygiena v produkci potravin obecně. Poptávka po lepším vnitřním klimatu ve velkých stájích pro dobytek musí splňovat očekávanou míru účinnosti. Díky ventilaci založené na činnosti inteligentních pohonů lze získat mnohé výhody:

  • Regulace průtoku a teploty čerstvého vzduchu k optimalizaci pohodlí a klimatu pro hospodářská zvířata
  • Monitorování a shromažďování důležitých údajů k optimalizaci ventilace
  • Získání flexibilního řešení se snadnou integrací a téměř nulovými nároky na údržbu

Udržování zdraví a pohodlí hospodářských zvířat ve stájích je klíčovým faktorem pro udržení živočišné výroby jako životaschopného podnikání. Přísun čerstvého vzduchu, teplotu, koncentraci CO₂ atd. je třeba sledovat a vyvažovat v souladu s vnějšími povětrnostními podmínkami. Řešení elektrických pohonů regulují přívodní ventily, ventilační klapky a zvedací kryty v libovolné části stáje a zpět do systému odesílají příslušnou zpětnou vazbu.

Monitorujte a ovládejte kvalitu ovzduší
Moderní větrací systémy pro stáje musí zvládat mnohem víc než jen otevírání a zavírání oken. Nezdravé výpary či prach musí být odvětrány a teplota i koncentrace CO₂ musí být v pořádku. S řešeními pohonů LINAK můžete v každém okamžiku monitorovat, kontrolovat a stanovovat přívod čerstvého vzduchu.

Získávejte zpětnou vazbu od pohonů
Klimatické podmínky ve stájích jsou neustále ovlivňovány venkovním počasím. Průběžná zpětná vazba zajišťovaná řešením inteligentních pohonů dokáže v kombinaci s daty snímačů klimatických systémů přivést monitorování a automatizaci stájového větrání až k dokonalosti.

Integrujte a přizpůsobujte jednoduchá řešení
Žádné dvě stáje pro hospodářská zvířata nejsou stejné. Proto jsou řešení s pohony LINAK navržena pro bezproblémovou integraci s většinou zařízení a požadavků. Dokáží pracovat i ve velmi náročných podmínkách prašného, vlhkého či dokonce mokrého prostředí, přičemž odpadá nutnost údržby.

Více informací
Lineární pohon LA25
Elektrická řešení pohonů – plynulé nastavení systémů stájového větrání play-icon

Elektrická řešení pohonů – plynulé nastavení systémů stájového větrání

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na ventilaci a řešení farem

Elektrický pohon LINAK je samozřejmou volbou do nepříznivého prostředí s vlhkostí, prachem a kolísáním teplot, neboť dobře víme, jak důležitý je pro farmáře dobře fungující ventilační systém.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro zemědělství

Elektrické pohony zabezpečují ovládání klimatizace, optimalizují automatizaci krmení a zajišťují inteligentní ventilaci stájí po celém světě.

Více informací

Videa s tématikou stájového větrání

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používané ve stájovém větrání. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás