Kontaktujte nás zde
Odpovědnost ve společnosti LINAK

Odpovědnost


Ikona hodnoty odpovědnosti

Jsme zodpovědní v tom, co děláme - vůči zákazníkům, zaměstnancům a životnímu prostředí. Vytváření důvěry je přirozenou součástí toho, kdo jsme. Zlepšujeme váš život tím, že děláme to, co říkáme.

 

 

Odpovědné chování generuje důvěru
Zodpovědné jednání je základním kamenem našeho způsobu podnikání. Důvěra zákazníků je pro nás vším a hrdě se hlásíme ke své pověsti celosvětově uznávaného důvěryhodného partnera. Stojíme si za vším, co konáme!

Způsoby inovací, výroby, prodeje a distribuce naších výrobků jsou pro nás důležité. Stejně tak pojímáme i postupy, jimiž svým zákazníkům nabízíme služby, poznatky a poprodejní podporu.

Každé dva roky se všech svých zaměstnanců dotazujeme, jak hodnotí způsob našeho podnikání. Všechny odpovědi jsou anonymní. Odezvu zaměstnanců využíváme k neustálému zlepšování činnosti a udržování dobrých vztahů se zákazníky i s našimi zaměstnanci.

Správný způsob jednání zahrnuje péči o životní prostředí, přírodu a místa, kde lidé pracují a žijí. Navštivte část věnovanou sociální odpovědnosti a získejte více informací.

 
LINAK A/S

Cesta k udržitelné budoucnosti
Být udržitelnou organizací znamená neustále kontrolovat způsoby vlastní činnosti. Zaměřujeme se na šest oblastí, abychom řídili naše úsilí o udržitelnost v rámci kategorií Environment, Social and Governance (ESG).
Více informací...

 
LINAK – vykonat něco navíc

Pomáháme ostatním vykonáním něčeho navíc
Každý zaměstnanec společnosti LINAK po celém světě chápe a uznává skutečnost, že náš úspěch zcela závisí na úspěchu našich zákazníků. Tuto skutečnost zakusíte bez ohledu na to, jakým způsobem s námi spolupracujete.
Více informací...

 
Rodinný podnik LINAK

Rodinná firma LINAK od roku 1907
Společnost zrozená z dílny, kterou před více než 100 lety založil Christian Jensen, zůstává rodinným podnikem LINAK dodnes. Po přeměně z malé místní dílny na mezinárodní společnost však současný podnik pevně stojí na solidních hodnotových základech.
Více informací...

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás