Odpovědnost ve společnosti LINAK

Odpovědnost


Odpovídáme za svou činnost vzhledem k zákazníkům, zaměstnancům i životnímu prostředí. Vytváření důvěry a poskytování péče je součástí naší DNA. Zlepšujeme vám život – starosti bereme na sebe.

Ikona hodnoty odpovědnosti
 

 

Odpovědné chování generuje důvěru
Zodpovědné jednání je základním kamenem našeho způsobu podnikání. Důvěra zákazníků je pro nás vším a hrdě se hlásíme ke své pověsti celosvětově uznávaného důvěryhodného partnera. Stojíme si za vším, co konáme!

Způsoby inovací, výroby, prodeje a distribuce naších výrobků jsou pro nás důležité. Stejně tak pojímáme i postupy, jimiž svým zákazníkům nabízíme služby, poznatky a poprodejní podporu.

Každé dva roky se všech svých zaměstnanců dotazujeme, jak hodnotí způsob našeho podnikání. Všechny odpovědi jsou anonymní. Odezvu zaměstnanců využíváme k neustálému zlepšování činnosti a udržování dobrých vztahů se zákazníky i s našimi zaměstnanci.

Správný způsob jednání zahrnuje péči o životní prostředí, přírodu a místa, kde lidé pracují a žijí. Navštivte část věnovanou sociální odpovědnosti a získejte více informací.

 
LINAK A/S

Cesta k udržitelné budoucnosti
Chceme-li být udržitelnou organizací, musíme neustále kontrolovat způsoby vlastní činnosti. Zaměřujeme se na hledání cest k minimalizaci dopadu na místní přírodu a globální klima, snížení emisí CO2, omezení produkce běžných odpadů a zvýšení recyklovatelnosti.
Více informací...

 
LINAK – vykonat něco navíc

Pomáháme ostatním vykonáním něčeho navíc
Každý zaměstnanec společnosti LINAK po celém světě chápe a uznává skutečnost, že náš úspěch zcela závisí na úspěchu našich zákazníků. Tuto skutečnost zakusíte bez ohledu na to, jakým způsobem s námi spolupracujete.
Více informací...

 
Rodinný podnik LINAK

Rodinná firma LINAK od roku 1907
Společnost zrozená z dílny, kterou před více než 100 lety založil Christian Jensen, zůstává rodinným podnikem LINAK dodnes. Po přeměně z malé místní dílny na mezinárodní společnost však současný podnik pevně stojí na solidních hodnotových základech.
Více informací...

 

We improve your life

Naše řešení hýbou lidmi – v práci i v životě. Objevte význam motta „We Improve Your Life“.

Čtěte více

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.