Kontaktujte nás zde
Lokální i globální

Lokální i globální


Od globální přítomnosti po místní porozumění. Věříme v celosvětovou podporu a v blízkost našim zákazníkům. Zlepšujeme váš život tím, že jsme vám nablízku a rozumíme vašemu trhu, kultuře a jazyku.

Ikona hodnoty Lokální i globální
 

 

Podporujeme vás lokálně – na každém kroku
Snažíme se být blízko svým zákazníkům. Naše organizace nabízí podporu prostřednictvím více než 30 prodejních zastoupení po celém světě. „Blízko“ však pro nás znamená mnohem víc než jen fyzická přítomnost či adresa ve vaší zemi.

Jsme pevně přesvědčeni o důležitosti pevných vztahů se zákazníky prostřednictvím osobního a profesionálního přístupu. Abychom byli skutečně globální, musíme rozumět vaší kultuře a hovořit vaším jazykem. Prostřednictvím místních znalostí a tržních  poznatků se snažíme porozumět každému trhu, na němž se snažíme poskytovat služby. 

A k tomu potřebujeme lidi. Skvělé lidi! Manažeři pro klíčové zákazníky, technická podpora a specializovaní servisní odborníci  rozesetí po celém světě jsou připraveni podat pomocnou ruku a provést vás hledáním nejlepšího možného řešení pro vaši aplikaci. Až vaše výrobky dorazí na trh, náš tým bude nadále podporovat vás i vaše zákazníky, abychom zajistili co nejlepší nástroje k dosažení úspěchu.

Naše výrobky pravděpodobně pokládáte za skvělé, avšak můžeme vám bez obav sdělit, že „naši lidé jsou ještě lepší“.

 
 
 
Dánské hodnoty

Formováni silnými hodnotami
Základem společnosti LINAK je soubor hodnot, kde důvěra a poctivost kráčejí ruku v ruce s respektem k jednotlivci, ke kulturám, s nimiž se setkáváme, a k lidem, s nimiž obchodujeme.
Více informací...

 

We improve your life

Naše řešení hýbou lidmi – v práci i v životě. Objevte význam motta „We Improve Your Life“.

Čtěte více
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás