Kontaktujte nás zde
Kvalita LINAK

Kvalita


Ikona hodnoty kvality

Vyrobeno předními odborníky v oboru, využívajícími nejmodernější technologie a zdokonalené výrobní metody, můžete očekávat stejnou kvalitu po celém světě. Zlepšujeme váš život dodáváním kvalitních řešení, která podporují vaši značku.

 

 

Kvalita znamená mnohem více než dokonalé výrobky
Ve společnosti LINAK je „kvalita“ úzce spjata s naším zaměřením na zákazníka. Vynikající kvalitu musíme vykazovat ve všech styčných bodech se zákazníky.

Otázka kvality zůstává v popředí zájmu jak ve způsobu setkávání se se zákazníky, dodavateli či novými kolegy, tak i ve způsobu inovací, vývoje a výroby našich produktů.

Investujeme do nejlepších technologií a najímáme špičkový personál, jenž vzděláváme, aby vám zajistil co nejlepší zkušenosti. Neustále provádíme náročná testování výrobků a své postupy schvalujeme pouze podle nejvyšších standardů v oboru. 

 
 
'Zaslechnou-li zákazníci, že ve svých aplikacích používáme produkty LINAK, získají jistotou dodávky kvalitního výrobku.'
Roy Inge Haugstad, manažer oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti TKS AS / TKS Agri.
 
'Získáte důvěru ve výrobek, neboť víte, že jeho výrobcům na něm záleží.'
Dene Bennet, elektrotechnik společnosti Econ Engineering Limited.
 
 
LINAK – nepřetržité testování 24/7

Nepřetržité testování 24/7
S námi není nic ponecháno náhodě. Testovací plány vyvíjíme na základě zkušeností zákazníků i vlastních poznatků a využíváme nejrozsáhlejší testovací centrum v oboru. Chceme zajistit, aby naše produkty vyhovovaly požadavkům různých prostředí a splňovaly očekávanou životnost.
Více informací...

 
LINAK – první pohon

Pohony LINAK® – trvalý vztah
Bent Jensen vyrobil první pohony koncem 70. let, tedy před více než 40 lety. První patentovaná řešení pohonů opustila továrnu v Dánsku již počátkem 80. let. Některé z prvních pohonů jsou v provozu dodnes.
Více informací...

 
Robot v automatizované výrobní buňce

Digitalizace zlepšuje kvalitu produktů a životy osob
Automatizace sehrává ve výrobě společnosti LINAK stále výraznější úlohu. Digitální nástroje a automatizované procesy tvoří náš koncept Smart Factory a podporují špičkovou výrobu v aspektu kvality a efektivity.
Více informací...

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás