Kontaktujte nás zde
LINAK – inovace

Inovace


Ikona hodnoty inovace

Inovace jsou naším středobodem. Přebíráme otěže a máme odvahu své plány uskutečnit. Zlepšujeme váš život tím, že převádíme nápady do řešení zítřka.

 

 

Inovace jsou skvěle realizované nápady
Společnost LINAK se zrodila z inovativního nápadu – elektrického pohonu – a v posledních desetiletích následoval bezpočet dalších novátorských produktů a kompletních systémů.

Celá naše organizace staví na přání transponovat nové nápady do inovativních výrobků. Kultura LINAK umožňuje každé osobě představit nové nápady, sledovat trendy a identifikovat potřeby na trhu. 

Se zkušenými a vysoce kvalifikovanými techniky po celém světě  udržujeme nejlepší možný základ tvorby smysluplných řešení a produktů s přidanou hodnotou pro zákazníky.  

Právě to je zapotřebí ke skutečnému zlepšení života spotřebitelů a koncových uživatelů po celém světě.

Každý zaměstnanec LINAK to ví a všichni tuto odpovědnost sdílíme. 

 
 
'Věřím, že se společností LINAK budeme brzy slavit 25leté výročí. Taková je prostě skutečnost. Dodávají vysoce kvalitní výrobky, dovedou inovativně myslet a sledují trendy na trhu.'
Lars Philip Knudsen, CEO, Able Nordic A/S
 
John H. Frost, EVP, LINAK A/S

'Skvělé nápady pro úspěšné produkty zřídka pocházejí izolovaně od jediné osoby či oddělení. Obrovské úspěchy nejčastěji pramení v nových solidních technologiích využívaných k vývoji řešení vytvářejících hodnotu pro naše zákazníky nebo z odhalení výrazných opomíjených potřeb v kombinaci s technologickými inovacemi. Skutečné inovace jsou skupinovým úsilím, kde přispívá každý.'

John H. Frost, EVP, LINAK A/S
 
Peter Gravesen, Senior PM, R&D, LINAK A/S

'Při implementaci nových technologií upřednostňujeme co nejotevřenější proces. Často přizveme osoby z celé organizace – jednotlivce se speciálními kompetencemi, osobu s originálním nápadem a příležitostně také externí odborníky. Chceme tak zajistit návaznost na existující zkušenosti a nenechat si uniknout důležité detaily. Takto se všichni učíme nové věci a naši zákazníci si mohou být jisti, že spoluprací se společností LINAK získají na trhu náskok.'

Peter Gravesen, hlavní projektový manažer a vedoucí oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti LINAK A/S
 
 
LINAK – inovace jsou součástí naší DNA

Inovace jsou součástí naší DNA
Celá organizace LINAK je postavena na inovacích. Všechny postupy (od vývoje produktů až po bezkonkurenční procesy v dodavatelském řetězci a logistice) neustále přezkoumáváme a vylepšujeme – nezřídka spolu se zákazníky. Inovativní přístup doporučujeme každému zaměstnanci.
Více informací...

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás