Kontaktujte nás zde
Novinky 25. ledna 2023

Nový zvedací sloupek LINAK pro paletovací koboty: Dosáhněte nových výšin

Chcete-li využít potenciál paletizace zboží ve výrobě a dalších odvětvích, potřebujete flexibilní, snadno použitelná a cenově dostupná řešení kobotů umožňujících přizpůsobení různým paletovacím sestavám k zajištění rychlé návratnosti investic.

S naším novým zvedacím sloupkem ELEVATE™ jsme rozšířili pracovní dosah paletovacích kobotů k dosažení větší výšky při paletování. Systém současně zajistí rychlost, přesnost a flexibilitu potřebnou k optimalizaci procesů paletizace. Snadné nastavení, programování a monitorování vám pomohou zvýšit výkon široké škály značek a modelů kobotů.

Dánský systémový integrátor BILA A/S je jedním ze zákazníků, kteří sloupky před uvedením na trh otestovali a těší nás, jaký na ně udělaly dojem.
Představujeme vyjádření produktového manažera Briana Spetzlera:
„Naše zkušenosti se zvedacími sloupky ELEVATE jsou ryze pozitivní. Snadno se nastavují a klíčovou roli zde sehrává intuitivní software umožňující rychlou konfiguraci či rekonfiguraci. To je důležité ve výrobě, kde uspořádání nebývá trvalé a potřeby jsou proměnlivé. V moderních výrobních a skladovacích provozech se prosazuje trend automatizovaného paletování a s rostoucími přepravními náklady se výška paletizace stává životně důležitou. To jsou některé z důvodů, proč jsme ze sloupků ELEVATE nadšeni.“

 

Nové úrovně výkonu

Díky vysoké rychlosti zdvihu a volitelnému simultánnímu chodu zvýší sloupky ELEVATE výkonnost paletování, aby odpovídalo délce cyklu vaší výrobní linky. Rychlost zdvihu je konstantní, s hodnotou až 100 mm/s a nezávislá na zatížení. Sloupek lze zcela vysunout do 10 sekund.

 

Přesná paletizace v nejvyšší kvalitě

S bezkartáčovým motorem a integrovaným řízením poskytnou sloupky ELEVATE vysokou přesnost polohy. Osvědčená technologie posuvného prvku udržuje stabilitu kobota a odolává vysokým ohybovým momentům.

 

Sloupek se hodí k nejrůznějším konstrukcím

Integrované řízení zajistí kompaktní rozměry a eliminuje potřebu použití externích kontrolboxů. Sloupky ELEVATE jsou tak mimořádně prostorově úsporné, snadno integrovatelné a redukují složitost celého paletizačního systému.

Elektrický zvedací sloupek LINAK®: Řešení ELEVATE™ pro paletovací koboty v tmavém výrobním prostředí

 
 

Flexibilita s širokou nabídkou rozhraní

Tři možnosti rozhraní (ELEVATE Easy, Pro nebo Modbus) nabízejí požadovanou úroveň ovládání a zpětné vazby v souladu s konkrétní úlohou. Získaná data pak umožní bezproblémové řešení problémů, diagnostiku a optimalizaci výkonu. Díky těmto rozhraním jsou sloupky ELEVATE kompatibilní s celou řadou kobotů. Snadné a rychlé nastavení umožní vhodné příslušenství (montážní desky), jež usnadní dosažení nových výšin ve výkonu paletizačních zařízení.

Chcete-li se dozvědět více o zvedacích sloupcích ELEVATE, navštivte příslušné webové stránky nebo kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás