Kontaktujte nás zde
Novinky 23. září 2022

Nový nástroj pro výběr produktů LINAK: Vaše zkratka ke správnému pohonu

Se zavedením nástroje pro výběr produktů LINAK® vám usnadňujeme vyhledání správného pohonu pro váš projekt. Nyní můžete prozkoumat nejdůležitější možnosti pro jakoukoli průmyslovou aplikaci během pouhých několika kliknutí.

LINAK® Product Selector. Blueprint with images of electric actuators.

Během vývojové fáze projektu může být nalezení správných komponent časově náročné. Tento nový digitální nástroj usnadňuje online vyhledávání a zkoumání vašich možností. Výrazně vám usnadní proces výběru produktu a pomůže vám kvalifikovaně se rozhodovat.

Relevantní vyhledávací funkce s okamžitým dynamickým výsledkem

V dnešní době je zcela normální trávit cenné hodiny online zvažováním výhod a nevýhod různých řešení a kontrolou technických specifikací, abyste našli optimální pohon pro konkrétní projekt. Pro zjednodušení tohoto procesu jsme vytvořili snadno použitelný nástroj, který urychlí váš výběrový proces. Kromě nabídky vyhledávacích kritérií na základě zatížení, rychlosti a zdvihu, které vaše aplikace vyžaduje, je také možné specifikovat požadované IP krytí, napětí a rozhraní. Selektor je dynamický, což znamená, že když upravíte parametry, výsledky vyhledávání se okamžitě aktualizují. Odtud se můžete hlouběji ponořit do výsledků, prozkoumat technické listy a manuály a dokonce vytvořit 3D mopdely vašeho přizpůsobeného aktuátoru. První verze nástoje pro výběr produktu bude zahrnovat průmyslové pohony s tím, že nástroj bude brzy rozšířen na další produkty a segmenty.

Vyzkoušejte nástroj pro Výběr produktu nebo kontaktujte místní zastoupení LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás