Kontaktujte nás zde
Novinky 9. září 2022

Nohy nahoru, dolů – je čas na větší pohodlí

Nejnovějším přírůstkem v našem portfoliu naklápěcích křesel je aplikace. Použitím nové aplikace LINAK My Recliner™ nabídnete zákazníkům ještě více možností polohování naklápěcích křesel s pohony LINAK. Použijte aplikaci LINAK tak jak je nebo si ji upravte podle vlastních představ.

Aplikace LINAK My Recliner se po usednutí do křesla spustí v telefonu

Říkáváme: k tomu existuje aplikace! V současné době to platí i pro polohovatelná křesla s pohony LINAK®. My Recliner™ je bezplatná aplikace, kterou si můžete stáhnout v obchodech s aplikacemi. Jedna z prvních aplikací ze světa LINAK zahrnuje možnosti platby za přístup k prémiovým funkcím. Jako výrobce či značka si aplikaci můžete přizpůsobit, aby reflektovala vybrané funkce a vaši značku.

 

Širší výběr pro zákazníky

Aplikace LINAK My Recliner™ s intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním omezí složitost ručního ovládání. Zákaznicí také získají přístup k dalším funkcím předplatného Premium pro vylepšení celkového ovládání naklápěcího systému.

Zákazník používající aplikaci My Recliner
 

Nabídnete-li jako doplněk k běžnému ovládání aplikaci, poskytnete zákazníkům svobodu nastavení naklápěcích křesel LINAK podle jejich představ.

 

Odemkněte další funkce pro větší pohodlí

Základní funkce zahrnují polohování nohou, zad, chodidel či krku v závislosti na počtu pohonů a umístění v aplikaci. Lze také využívat jednu přednastavenou oblíbenou polohu.

Aplikace však nabízí možnost odemknutí prémiových funkcí.

Prémiové funkce zahrnují:

  • oblíbené polohy
  • stav baterie
  • automatický pojezd
Odemčená aplikace My Recliner s prémiovými funkcemi.Odemčená aplikace LINAK My Recliner™ s prémiovými funkcemi
 

Spotřebitelé mohou preferované polohy ukládat nebo povolit automatický pojezd, aby se křeslo po klepnutí na tlačítko automaticky nastavilo do dané polohy. U naklápěcích křesel s akumulátorem je také velmi praktické sledovat v aplikaci stav baterie. Kromě zobrazení stavu nabití aplikace také upozorní na okamžik nízkého stavu baterie. Zákazníci získají komfort pramenící ze skvělého přehledu o stavu baterie naklápěcího křesla.

 

Přizpůsobte si aplikaci

Aplikaci My Recliner™ si můžete přizpůsobit, aby odrážela vaši značku. Ve vlastní verzi si zvolíte barvy, logo a odkazy na své webové stránky. Můžete se také rozhodnout systém omezit. Cílem je zajistit, aby vaši zákazníci mohli používat vaši přizpůsobenou aplikaci pouze s vašimi výrobky.

Můžete si vybrat, které funkce chcete po stažení zpřístupnit a které chcete podmínit platbou. Tímto způsobem zvolíte, zda chcete z prémiových funkcí generovat zisk.

Porovnání standardní aplikace LINAK My Recliner a přizpůsobené verze.

Zjistěte si veškeré technické podrobnosti o aplikaci a přečtěte si více o systémech LINAK pro naklápěcí křesla.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás